r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

Polecane informacje i komentarze

- wrzesień 2015 -

 

 

     Odlot funkcjonariuszki z Platformy: "Nasze podatki będą tak dramatycznie proste, że nie da się ich wyjaśnić podatnikom"

Jedna z czołowych funkcjonariuszek Platformy Obywatelskiej - Joanna Mucha - podczas występu w "Kropce nad i" w TVN, o nowym programie gospodarczo-podatkowym swojej partii wypowiedziała się w sposób następujący: "Proponujemy bardzo innowacyjny system podatkowy. Będzie on dramatycznie prosty dla użytkownika i dla pracodawcy, i dla pracownika. Natomiast jest on dość skomplikowany, by wyjaśnić, o co w nim chodzi". Jednym słowem - Odlot. 

(17/09/2015)

 

     Nord Stream II może się okazać współczesną wersją paktu Ribbentrop-Mołotow. Dlaczego Ewa Kopacz wciąż milczy?

Niemcy (i inne państwa Europy Zachodniej) znowu spiskują z Rosją ponad naszymi głowami. Zawarte blisko dwa tygodnie temu porozumienie między firmami energetycznymi z Niemiec, Austrii, Holandii, Wlk. Brytanii i Francji a rosyjskim Gazpromem, w sprawie budowy omijającego Polskę gazociągu Nord Stream 2, jest tego najlepszym przykładem. W czarnym scenariuszu może się ono okazać współczesną (gospodarczo-polityczną) wersją paktu Ribbentrop-Mołotow.

(17/09/2015)

 

     Gdy Gross kłamie i oczernia Polskę - media rządowe milczą. Gdy Duda mówi prawdę o stanie III RP - media rządowe szczują i podnoszą alarm

Kilka dni temu Jan Tomasz Gross na łamach niemieckiej gazety oświadczył, że w czasie II wojny światowej Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. Te oczerniające nasz kraj słowa nie wzbudziły wśród medialnych funkcjonariuszy mainstreamu specjalnego oburzenia. Gdy jednak Andrzej Duda wypowiedział w Londynie do mieszkającej tam Polonii kilka słów prawdy na temat obecnego stanu III RP, media rządowe natychmiast podniosły alarm, że oto prezydent szkaluje Polskę za granicą.

(16/09/2015)

 

     Kompleks Tereni? Dlaczego była katechetka, która w rządzie Kopacz zajmuje stanowisko szefa MSW, po raz 6. nie pojechała na unijny szczyt ministrów?

Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Kopacz - Teresa Piotrowska - kolejny raz nie stawiła się na unijnym szczycie szefów MSW. Zamiast prezentować w Brukseli polskie stanowisko ws. islamskich imigrantów Piotrowska pojechała do Zgorzelca, gdzie pokazowo dokonała inspekcji granicznych słupków. Czy była katechetka ma jakiś kompleks dotyczący spotkań z ludźmi odpowiadającymi za kształt polityki wewnętrznej i bezpieczeństwa pozostałych państw UE?

(16/09/2015)

 

     Czy Ewa Kopacz zajmie w końcu jakieś stanowisko w sprawie Nord Stream II? - Nie, bo musiałaby wystąpić przeciwko interesom Berlina

Kilka dni temu Niemcy dogadały się z Rosją w sprawie budowy omijającego Polskę i inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej gazociągu Nord Stream II. Premierzy Słowacji i Ukrainy natychmiast wydali oświadczenia potępiające to skandaliczne porozumienie. Szef Słowackiego rządu posłużył się nawet określeniem "zdrady", do jakiej - wobec swojego kraju - miał się dopuścić rząd w Berlinie. Co na to Ewa Kopacz? - Nic. Musi milczeć, bo wie, że na wyrażenie negatywnego stanowiska nie ma zgody swojej nieformalnej przełożonej, tj. Angeli Merkel.

(15/09/2015)

 

     Zobacz jak Janusz Lewandowski bezradnie miota się próbując odpowie- dzieć na pytanie dot. zmian podatko- wych proponowanych przez PO

Janusz Lewandowski, szef Rady Gospodarczej przy premier Kopacz oraz jeden z gospodarczych "frontmanów" Platformy Obywatelskiej, zapytany na oficjalnej konferencji prasowej o wyliczenia dotyczące obciążeń podatkowych dla poszczególnych podatników w związku z proponowanymi przez PO zmianami w zasadach płacenia PIT i ZUS, udzielił następującej odpowiedzi: "To jest algorytm, który, no..., trwają dysusje, eee... co do jego, co do jego, do pokazania tej, tej całej maszynerii" (sic!!!).

(15/09/2015)

 

     Niemcy szczelnie blokują granicę z Austrią. Gdy fala imigrantów dotrze do Polski zablokują granicę także z nami

Formalnie otwarte na islamskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu Niemcy zrobiły wczoraj nagłą woltę o 180 stopni. Władze tego kraju poinformowały bowiem o zawieszeniu obowiązywania porozumienia z Schengen i zablokowaniu granicy. Póki co tylko z Austrią (przez którą biegł główny szlak tranzytu imigrantów). Pojawia się pytanie - co się stanie, gdy kilkuset tysięczna fala uchodźców dotrze od południa do Polski? Czy Angela Merkel zamknie granice także z naszym krajem, nakazując Ewie Kopacz zaopiekowanie, nakarmienie i rozlokowanie wszystkich migrującymi ludzi po polskiej stronie Odry i Nysy?

(14/09/2015)

 

     Szwajcarskie gminy skarżą się, że przebywający u nich uchodźcy w ogóle nie pracują. Aż 87 proc. Syryjczyków jest na socjalu!

Interesujące dane napływają ze Szwajcarii. Okazuje się, że uchodźcy, którzy przybyli do tego kraju w ostatnich latach, w zdecydowanej większości nie podejmują jakiejkolwiek pracy zarobkowej i żyją z wypłacanych przez władze samorządowe zasiłków socjalnych. Czy nowa fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu zmieni te niekorzystne statystyki? Niestety, mam co do tego poważne wątpliwości.

(11/09/2015)

 

     Kontrowersyjna wypowiedź niemieckiego polityka: Grozi Polsce " użyciem siły", jeśli nie zgodzimy się na imigrantów

Kolejna bariera została przekroczona? Niemiecki polityk, przewodniczący socjalistów w Parlamencie Europejskim - Martin Schulz - wypowiedział wczoraj słowa, które mogą niepokoić. Zagroził on bowiem "użyciem siły" przeciwko Polsce w przypadku, gdy nie zgodzimy się z narzucaną przez Brukselę polityką imigracyjną.

(11/09/2015)

 

     Skandal! Platformiane władze Warszawy zabraniają ludziom wyjść na ulice sprzeciwić się polityce imigracyjnej UE i rządu Kopacz!

W najbliższą sobotę na placu Defilad w Warszawie miała się odbyć manifestacja wyrażająca sprzeciw wobec dotychczasowej polityce imigracyjnej prowadzonej przez UE i rząd Ewy Kopacz. Miała, bowiem platformiane władze Warszawy postanowiły pokrzyżować plany organizatorom i nie wydały pozwolenia na jej przeprowadzenie.

(10/09/2015)

 

     Kontrowersyjne słowa szefa KE Jean-Claude Junckera: porównał Polaków do islamskich imigrantów

Podczas wczorajszego wystąpienia w europarlamencie szef Komisji Europejskiej - Jean-Claude Juncker - porównał historię Polaków do islamskich imigrantów: - "20 mln potomków Polaków mieszka poza Polską w wyniku emigracji politycznej i ekonomicznej, po wysiedleniach, przesiedleniach podczas bolesnej historii Polski". Panie Juncker! Ta bolesna historia to efekt zachowania pana ojców i dziadków, którzy najpierw wychowali Hitlera, a potem zrobili deal ze Stalinem. Zaiste, w XX wieku Polska miała okazję wiele razy skosztować jak smakuje gorzka "europejska solidarność".

(10/09/2015)

 

     To nie żart! Arabia Saudyjska w ramach pomocy imigrantom oferuje budowę... 200 meczetów w Niemczech

Bogate kraje Zatoki Perskiej odmówiły przyjęcia uchodźców, mimo iż z ogarniętą wojną Syrią łączy ich kultura, religia i geograficzna bliskość. W zamian Arabia Saudyjska zaoferowała pomoc w budowie... 200 meczetów na terytorium Niemiec.

(9/09/2015)

 

     Teoretyczne państwo się wali! W przyszłym roku zabraknie nam 54,6 mld zł (rekord). Dług ma się zwiększyć o 73 mld zł, a jego obsługa pochłonie 32 mld zł

Przyszły rok zapowiada się dramatycznie pod względem konsekwencji finansowych z tytułu nieudolności i niekompetencji ekipy PO-PSL. Zgodnie z przyjętym przez rząd projektem budżetu na 2016 rok Polska odnotuje najwyższy deficyt w historii wynoszący 54,6 mld zł. Aby związać koniec z końcem trzeba będzie pożyczyć 180 mld zł, co przyczyni się do całkowitego wzrostu zadłużenia o 73 mld zł. Jego obsługa pochłonie 32 mld zł. 

(9/09/2015)

 

     UE proponuje: Na początek do Polski ma trafić 11.946 imigrantów. Większość z nich to młodzi mężczyźni wyznający islam

Komisja Europejska proponuje, aby Polska przyjęła w swoje granice blisko 12 tys. imigrantów z Syrii, Afganistanu, Iraku, Bośni, Erytrei, Nigerii, Somalii czy Sudanu. Zdecydowaną większość będą stanowili młodzi mężczyźni wyznający islam. A to dopiero początek.

(8/09/2015)

 

     Imam Kopenhagi: Europejki, nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy, prowokują do gwałtów

Dania prawdopodobnie niebawem zostanie pierwszym islamskim państwem w Unii Europejskiej. Przedstawiciele Duńskiej Partii Muzułmanów (DAMP) twierdzą, że w ciągu kilku lat są w stanie zdobyć około 1/3 miejsc w duńskim parlamencie, a wówczas "Dania będzie mogła stać się pierwszym islamskim krajem w Europie, gdzie swobodnie będzie można głosić muzułmańskie idee i wartości, a islamski punkt widzenia będzie słyszalny, respektowany i lepiej rozumiany". Imam Kopenhagi - Shahid Mehdi - chyba trochę wyszedł przed szereg i już teraz stwierdził, że Europejki, które nie noszą chust i nie zasłaniają twarzy, prowokują do gwałtów.

(7/09/2015)

 

     Manipulacje, dezinformacje i tematy zastępcze. Czyli - dlaczego nie warto oglądać Faktów na TVN

W PRL-u zamiast czekolady można było kupić "produkty czekoladopodobne". W III RP zamiast serwisów informacyjnych mamy "serwisy informacyjnopodobne", gdzie funkcjonariusze medialni mnożą manipulacje, dezinformację i tematy zastępcze. Jako przykład może nam posłużyć wczorajsze wydanie "Faktów" na TVN. Narracja na temat islamskich imigrantów była stosunkowo pozytywna i raczej próżno było szukać informacji o zagrożeniach wynikających z faktu zalania Europy falą Muzułmanów. Ponadto blisko 40 proc. czasu antenowego zajęły tematy zastępcze.

(7/09/2015)

 

     Antyobywatelska sitwa znowu olewa nas żółtym moczem. Jej senatorowie odrzucili dziś wniosek ws. referendum, pod którym podpisało się 6 mln ludzi

Na kaprys Komorowskiego wymyślony w nocy po przegranej przez niego pierwszej turze wyborów, a który w najbliższą niedzielę będzie nas kosztował 100 mln zł, platformiani senatorowie zgodzili się bez gadania. Jednak pomysł zorganizowania ogólnokrajowego referendum dotyczącego wieku emerytalnego, 6-latków i Lasów Państwowych, pod którym podpisało się łącznie 6 milionów obywateli, postanowili olać ciepłym, żółtym moczem... Pogarda z jaką platformiana ekipa traktuje zwykłych obywateli przekracza wszelkie granice.

(4/09/2015)

 

     Rząd Kopacz planuje najwyższy w historii deficyt budżetowy? W 2016 roku może nam zabraknąć nawet 57 miliardów złotych!

Wygląda na to, że Platforma jest w stanie zatopić Polskę w długach, byleby tylko utrudnić opozycji przejęcie władzy. Niestety taka właśnie interpretacja wyłania się z informacji o projekcie budżetu na 2016 rok. Okazuje się, że w przyszłym roku największym problemem finansów naszego kraju będzie gigantyczny, największy w historii deficyt budżetowy, który według wstępnych założeń ekipy Ewy Kopacz ma wynieść aż 57 mld zł! 

(4/09/2015)

 

     Idzie nowy, wspaniały (islamski) świat. Za zgodą i w porozumieniu z brukselskimi eurokratami

Najpierw zmusili miliony młodych Polaków, poprzez kontrolowaną biedę, drenaż kapitału i wyzysk, do zarobkowej emigracji poza granice Polski. Teraz brukselskie elity nakazują, w miejsce emigrujących Polaków, przyjąć masy islamskich imigrantów, którzy wcale do Polski nie chcą. Pojawiły się już nawet groźby zachodnioeuropejskich dyplomatów, którzy stwierdzili, że jeśli nie przyjmiemy Muzułmanów, to oni będą dążyć do obcięcia nam unijnych dotacji. Nowy, wspaniały świat zbliża się zatem wielkimi krokami. Jak dobrze pójdzie wchłonie nas w mgnieniu oka. 

(3/09/2015)

 

     Historia artykułu 585 KSH - czyli, jak PO zmienia niekorzystne dla oligarchy prawo (pierwsza poważna sprawa Krzysztofa Kwiatkowskiego)

9/06/2011 głosami PO i PSL sejm usunął z Kodeksu Spółek Handlowych (KSH) art. 585, który dawał prokuraturze możliwość ścigania z urzędu osób, które działały na szkodę spółek, w których pracowały. Dzięki usunięciu wspomnianego artykułu procesu uniknął znany biznesmen - Ryszard Krauze. 21/07/2011 Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia umorzył przeciwko niemu postępowanie. Innego wyjścia nie miał bowiem kilka dni wcześniej weszła w życie przegłosowana 09/06/2011 przez posłów nowelizacja Kodeksu Karnego, na skutek której z KSH zniknął w całości art. 585.

(30/10/2011)

 

     Niewiarygodna buta rządowych telewizji! Całkowicie milczą na temat nowe afery uderzającej w Platformę! Propaganda i zakłamanie rzeczywistości jak w PRL!

Nikt chyba nie spodziewał się, że ostateczny upadek platformianej ekipy będzie aż tak spektakularny. Na jaw wychodzą kolejne żenujące materiały pokazujące jak gigantyczna jest skala nepotyzmu wśród rządzących nami od 8 lat polityków. Okazało się, że nieprzekupna "dorszowa" Pitera miała wydzwaniać do prezesa NIK, aby załatwić kumplowi robotę! Kwiatkowski pomógł także w załatwieniu pracy dla koleżanki rzeczniczki prasowej rządu Kopacz, a innemu "misiowi" zdradził pytania konkursowe. Nepotyzm i kumoterstwo na całego, tymczasem ogólnopolskie telewizje całkowicie milczą na ten temat! Zakłamanie rzeczywistości jak w PRL!

(2/09/2015)

 

     GUS potwierdza dramatyczne dane nt. populacji i przyrostu naturalnego. Polska zaczęła znikać!

Zgodnie z najnowszym biuletynem statystycznym Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) w okresie od stycznia do czerwca br. liczba zgonów przewyższyła liczbę urodzin aż o 13 tys. Jeśli doliczyć do tego masową emigrację ludzi młodych, którzy wyjeżdżają z Polski z zamiarem nie wracania oraz rosnącą liczbę emerytów, to zabójczo realne stają się najczarniejsze prognozy, zgodnie z którymi w ciągu najbliższego stulecia narodowość polska nad Wisłą stanie się mniejszością, któregoś z państw ościennych...

(1/09/2015)

 

    

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu