niewygodne.info.pl

 

     Trzaskowski chce wstrzymać budowę autostrad, bo w Polsce "rozbudzany jest faszyzm". Co on bredzi?

wtorek, 7.08.2018 r.

  

foto: EPPOfficial (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Urojony problem określonej grupy polityków nie powinien wpływać na rozwój naszego kraju. Rafał Trzaskowski uważa inaczej. Chce wstrzymać budowę autostrad i wrócić do tego dopiero za kilka lat. Powód? - Generalnie jest nim PiS oraz "rozbudzający się faszyzm". To na te kwestie powinny być przelewane wszystkie możliwe siły. No cóż - można powiedzieć, że stopień odrealnienia u Rafała Trzaskowskiego jest godny Bronisława Komorowskiego z czasów kampanii'2015. Wieszczę sukces.

 

Zdaniem kandydata PO na prezydenta Warszawy trzeba "reagować natychmiast" na rozbudzający się w Polsce faszyzm, za który oczywiście odpowiada PiS. Trzaskowski w tej kwestii niezwykle zdeterminowany. Proponuje nawet wstrzymanie budowy autostrad:

 

"Dziś najpilniejszą sprawą w Warszawie i w całej Polsce jest zatrzymanie niszczenia społeczeństwa i łamania praw obywatelskich, których dokonuje rząd PiS. Budowę autostrady można wstrzymać i wrócić do tego za kilka lat. Na spustoszenie w edukacji, zdrowiu, przyrodzie, zabudowie miast czy wreszcie na rozbudzanie faszyzmu musimy reagować natychmiast"

     

r e k l a m y


       

Jeśli miałbym wskazać receptę na wyborczą klęskę, to oprócz wizerunkowych wtop wymieniłbym również wysoki stopień odrealnienia. Czytając Rafała Trzaskowskiego można odnieść wrażenie, że oderwanie od rzeczywistości jest już u niego bardzo daleko posunięte. Jak bowiem inaczej zinterpretować jego słowa o wstrzymaniu budowy autostrad, aby skupić się na walce z PiS i "rozbudzającym się faszyzmem"? To tak, jakby PiS powiedział, że wstrzymuje wypłaty 500+, bo chce skupić się na walce z PO i odradzającym się komunizmem. Na to samo wyjdzie. 

Wygląda na to, że
Bronisław Komorowski ma godnego następcę. Jest nim Rafał Trzaskowski.

 

Źródło: Rafał Trzaskowski (Facebook)

r e k l a m y


  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     

R E K L A M Y

a

 

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP