niewygodne.info.pl

 

     Mike Tyson o Powstaniu Warszawskim. Pomysł świetny, ale wykonanie...

niedziela, 29.07.2018 r.

  

foto: Youtube.com

Były bokserski mistrz świata w wadze ciężkiej został wynajęty przez firmę FoodCare do powiedzenia kilku słów po angielsku na temat Powstania Warszawskiego. Pomysł, aby rozpoznawalnego na całym świecie Mike Tysona zatrudnić do takiej akcji jest super. Gorzej wyszło jego wykonanie. Tyson duka tekst z promptera, tak jakby czytał jakieś oświadczenie. Trudność z przeczytaniem krótkiego fragmentu jest naprawdę rażąca, przez co wszystko wygląda raczej mało wiarygodnie.

 

FoodCare to polska firma z branży spożywczej (produkuje m.in. napój energetyczny Black). Wiesław Włodarski, szefa i właściciela FoodCare, wykupił sobotnim wydaniu amerykańskiego "New York Timesa" całostronnicowy artykuł o Powstaniu Warszawskim. Opisano w nim okoliczności wybuchu oraz najważniejsze wydarzenia w czasie Powstania Warszawskiego (m.in. masowe zabójstwa mieszkańców oraz zburzenie miasta już po powstaniu). Podkreślono, że sprawcami byli Niemcy, a wojska ZSRR stacjonujące we wschodniej części Warszawy nie pozwoliły, żeby alianci pomagali powstańcom.

             

r e k l a m y


       

Nagranie z Mike Tysonem, którego wynajęła FoodCare, z pewnością miało nawiązać do sobotniego artykułu w "New York Times". Gorzej wyszła jego realizacja. Tyson duka tekst z promptera, tak jakby czytał jakieś oświadczenie. Trudność z przeczytaniem krótkiego fragmentu jest naprawdę rażąca. W efekcie całość wygląda raczej mało wiarygodnie:

 

 

r e k l a m y


 

Pomysł, aby rozpoznawalnego na całym świecie byłego bokserskiego mistrza świata zatrudnić do takiej akcji jest super. Dlaczego jednak nie można było tego zrobić nieco bardziej przekonująco?

Źródło: Youtube.com

r e k l a m y


  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     

R E K L A M Y

a

 

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP