niewygodne.info.pl

 

     Nazwali tysiące Polaków mianem faszystów tylko dlatego, że są patriotami. Czas na tysiące pozwów!

czwartek, 16.11.2017 r.

    

Janusz Lewandowski podczas donoszenia (foto: twitter.com)

Bezpodstawne nazwanie kogoś faszystą, to jedna z najgorszych inwektyw jaką można zastosować publicznie. Jeśli europosłowie nazywają tym mianem zwykłych Polaków tylko dlatego, że zdecydowali się zamanifestować swój patriotyzm oraz radość z odzyskania niepodległości w trakcie Marszu Niepodległości, to potrzeba zdecydowanej reakcji. W tym kontekście racje ma prezydent Duda, który stwierdził, że: "Zachowanie i język posłów PO i ich koalicjantów w PE jest nie do zaakceptowania. To mowa kłamstwa, która uderza w Polaków, Polaków i nasze prawo wyboru".

 

Publicysta i dziennikarz Onet.pl Andrzej Gajcy napisał wczoraj na twitterze: "Czym kierują się polscy eurodeputowani, wybrani przez polskich wyborców by reprezentować polski interes, którzy robią wszystko by UE nałożyła kary i sankcje na ich własny kraj. Nie na rząd PiS, tylko na POLSKĘ".

              

r e k l a m y


       

No właśnie - czym oni się kierują? Chęcią przypodobania zagranicznym koalicjantom? Czy może mają w sobie swego rodzaju wrodzoną niechęć do Polski i Polaków? Wszak w grę wchodzą sankcje i utrata potężnych pieniędzy, których brak nie dotknie PiS, lecz cały nasz kraj!

Jeśli do tego doliczymy zachowanie i obelgi co niektórych europosłów w stronę zwykłych Polaków tylko dlatego, że zdecydowali się zamanifestować swój patriotyzm oraz radość z odzyskania niepodległości w trakcie Marszu Niepodległości, to nie sposób odmówić racji prezydentowi Dudzie, którzy wczoraj oświadczył: "Zachowanie i język posłów PO i ich koalicjantów w PE jest nie do zaakceptowania. To mowa kłamstwa, która uderza w Polaków, Polaków i nasze prawo wyboru. Gdzie szacunek dla demokracji?"

       

r e k l a m y


 

Jeśli któryś z uczestników Marszu Niepodległości poczuł się urażony nazwaniem go przez polityków "faszystą", to może zgłosić się do biura posła Dominika Tarczyńskiego. Napisał on wczoraj następujące oświadczenie: "Każda osoba która brała udział w Marszu Niepodległości i została nazwana faszystą ma prawo pozwać szkalujących ją polityków. Zachęcam do kontaktu z moim biurem poselskim. Zapewnię wsparcie prawne w pozwach. Nawet jeśli będzie ich kilkadziesiąt tysięcy".

 

Źródło: Andrzej Gajcy (Twitter.com)
Źródło: Prezydent: zachowanie posłów PO i ich koalicjantów w PE nie do zaakceptowania (Stooq.pl)
Źródło: Dominik Tarczyński (Twitter.com)

r e k l a m y


  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     

R E K L A M Y

a

 

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP