niewygodne.info.pl

 

     PO i Nowoczesna zagłosowały za rezolucją Rady Europy przeciwko Polsce, mimo iż na sali było tylko 51 z 636 delegatów!

piątek, 13.10.2017 r.

  

foto: PPCOE (Wikipedia / CC by SA 3.0)

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego Platforma Obywatelska i Nowoczesna tak bardzo dołują w sondażach, to tu jest odpowiedź. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło rezolucję nt. rzekomo zagrożonej praworządności w Polsce. Na sali było 51 z 636 delegatów. Za rezolucją głosowało 42 delegatów, w tym wszyscy przedstawiciele... PO i Nowoczesnej. I właśnie z tego powodu (podejmowanie decyzji przeciwko swojemu krajowi) partia Schetyny ma dziś mniej niż 20 proc., a partia Petru ociera się o granicę progu wyborczego.

 

Autorem rezolucji przeciwko Polsce był Berndt Fabritius - szef niemieckiego Związku Wypędzonych, który podczas ostatnich wyborów parlamentarnych w Niemczech nie dostał się do Bundestagu (był to jego ostatni występ na forum Rady Europy). Zdaniem Fabritiusa w naszym kraju zagrożona jest praworządność w wyniku zmian proponowanych przez władze w zakresie reformy sądownictwa.

           

r e k l a m y


       

Co istotne - w trakcie głosowania nad rezolucją przeciwko Polsce na sali Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy było zaledwie 51 delegatów. Za przyjęciem tej rezolucji zagłosowało 42 delegatów, w tym wszyscy przedstawiciele... PO i Nowoczesnej.

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego wspomniane partie tak bardzo dołują ostatnio w sondażach (PO może liczyć na poparcie rzędu 16 - 20 proc., a Nowoczesna na 5 - 7 proc.), to tu jest odpowiedź. Polacy nie lubią, gdy ktoś na forum publicznym występuje przeciwko ich państwu. Akt głosowania za rezolucją przeciwko Polsce jest właśnie taką formą nielubianej i nieakceptowalnej działalności.

   

r e k l a m y


 

W takich okolicznościach PiS nie musi robić spotów wyborczych o swoim programie, czy dokonaniach obecnego rządu. Wystarczy, że zbierze do kupy i pokaże w strawnej formie wizualnej kilka tego typu akcji przeciwko Polsce, w których uczestniczyli przedstawiciele PO i Nowoczesnej. Jestem pewien, że to będzie działać na poglądy i wyobraźnie przeciętnego wyborcy znacznie mocniej od najlepszego nawet spotu chwalącego rząd PiS za zrealizowane obietnice przedwyborcze.

 

Źródło: PO i Nowoczesna za rezolucją o praworządności w Polsce (DoRzeczy.pl)

r e k l a m y


  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     

R E K L A M Y

a

 

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP