niewygodne.info.pl

 

     Coraz większe koszty uparcia Hanny Gronkiewicz-Waltz. Właśnie wpłynęła nowa faktura na 86,1 tys. zł

środa, 9.08.2017 r.

 

Źródło: Antyleft_ (twitter.com)

Hanna Gronkiewicz-Waltz z tytułu niestawiennictwa przed Komisją Weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w Warszawie generuje podatnikom coraz większe koszty do zapłaty. I nie są to już tylko kwoty z tytułu nakładanych na nią grzywien. Właśnie się okazało, że prestiżowa kancelaria prawna wynajęta do reprezentowania prezydent Warszawy przed Komisją Weryfikacyjną wystawiła fakturę za swoje usługi w wysokości 86,1 tys. zł. Urzędnicy M.St. Warszawy przerzucili koszty tej faktury na... podatników!

 

Użytkownik twittera Antyleft_ ujawnił wczoraj informacje o fakturze wystawionej przez Kancelarię Adwokacko-Radcowską "Pociej, Dobois, Kosińska-Kozak", jaką urzędnicy stołecznego magistratu opłacili z pieniędzy podatników. Chodzi o kwotę 86,1 tys. zł za "reprezentację Prezydenta M.St. Warszawy w sprawach dotyczących reprywatyzacji".

      

r e k l a m y


       

Przypomnijmy, że prawnicy tej kancelarii w pismach kierowanych do Komisji twierdzą, że "postanowienia w przedmiocie grzywny zostały skierowane do Prezydenta m. st. Warszawy, jako organu wykonawczego (...), a nie do Hanny Gronkiewicz-Waltz". Konsekwencją tego stanu rzeczy ma być to, że kwotę 12 tys. zł z tytułu grzywien za niestawiennictwo przed Komisją Weryfikacyjną powinien zapłacić Urząd Miasta Stołecznego Warszawy (czyli: podatnicy), a nie Hanna Gronkiewicz-Waltz (osobiście).

Między innymi za przygotowanie takiej opinii ww. kancelaria wystawiła fakturę w wysokości 86,1 tys. zł. W tym przypadku nie ma już żadnych wątpliwości, że kwota ta będzie musiała być zapłacona przez podatników. Oto jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, a dokładnie jej uparcie w kwestii niestawiennictwa przez Komisją Weryfikacyjną, generuje coraz większe koszty. 

Źródło: Antyleft_ (Twitter.com)

       

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

     

R E K L A M Y

c

a

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

   

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.