niewygodne.info.pl

 

     Gronkiewicz-Waltz nie chce płacić nakładanych na nią grzywien. Chce, aby zrobili to podatnicy!

piątek, 4.08.2017 r.

 

foto: Lukas Plewnia (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, mimo otrzymywanych wezwań do stawiennictwa przed Komisją Weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w Warszawie, konsekwentnie odmawia dzielenia się wiedzą i - póki co - przed oblicze Komisji nie stawiła się ani razu. Komisja nie pozostaje bezczynna i nakłada na prezydent Warszawy kolejne grzywny. Do zapłaty zebrało się już 12 tys. zł. Gronkiewicz-Waltz chce się jednak "wycwanić". Wynajęła renomowaną kancelarię prawną, która usilnie przekonuje członków Komisji, że za nakładane grzywny będą odpowiedzialni podatnicy, a nie prezydent Warszawy!

 

Hannę Gronkiewicz-Waltz przed Komisją Weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w Warszawie reprezentuje renomowana Kancelaria Adwokacko-Radcowska "Pociej, Dobois, Kosińska-Kozak". Prawnicy tej kancelarii w pismach kierowanych do Komisji twierdzą, że "postanowienia w przedmiocie grzywny zostały skierowane do Prezydenta m. st. Warszawy, jako organu wykonawczego (...), a nie do Hanny Gronkiewicz-Waltz". W konsekwencji, jak twierdzą wynajęci przez Gronkiewicz-Waltz prawnicy, wspomnianą powyżej kwotę 12 tys. zł z tytułu grzywien za niestawiennictwo przed Komisją Weryfikacyjną powinien zapłacić Urząd Miasta Stołecznego Warszawy (czyli: podatnicy)!

 

Źródło: Będziemy płacić grzywny za Gronkiewicz-Waltz?! (Fakt24.pl)
   

r e k l a m y


      

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

     

R E K L A M Y

c

a

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

   

Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.