Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     W piątek zadał na antenie radia niewygodne pytanie pani premier. W poniedziałek został odsunięty od pracy
wpis z dnia 12/07/2017

foto: Youtube.com (screenshot)

Dobra zmiana niestety ostro się przepoczwarza. Po tym, jak z publicznych mediów zniknęły Lisy, Tadle i inne Kraśki (czego można było się spodziewać i co - w sumie - było nawet pożądane) rewolucja zaczęła pożerać własne dzieci. Wojciech Dąbrowski, prowadzący w Programie 1 Polskiego Radia "Sygnały dnia", w piątek rano robił wywiad z premier Beatą Szydło. Zapytał się m.in. o powody jej nieobecności na spotkaniu z Donaldem Trumpem. Poruszył również temat kongresu PiS, na którym Szydło nie zabrała głosu. W poniedziałek został odsunięty od pracy i skierowany na urlop.

                              

r e k l a m y


            

W kontekście sytuacji, w której Beata Szydło - jako premier Polski - nie znalazła się w grupie najważniejszych polityków, którzy spotkali się z Donaldem Trumpem oraz ostatniego kongresu PiS, gdzie w ogóle nie zabrała głosu, Wojciech Dąbrowski pozwolił sobie na następujące pytanie:

 

"To już kolejna taka sytuacja, można powiedzieć, gdzie jest pani w cieniu. Jak pani to skomentuje?"

 

Efekt? Dąbrowski jeszcze tego samego dnia został wezwany "na dywanik". - "Poproszono mnie żebym wziął nieplanowany dwutygodniowy urlop już od poniedziałku. Potem poproszono żebym od razu wykorzystał swój zaplanowany urlop do 6 sierpnia (...) Następnego już dnia przekazano mi, że nie mam szans na powrót do „Sygnałów Dnia” i że właściwie powinienem szukać sobie pracy, a sprawy formalne, rozwiązanie umowy o pracę, załatwimy po urlopie" - powiedział Dąbrowski, komentując sprawę dla portalu wPolityce.pl.

      

r e k l a m y


     

Wygląda na to, że "dobra zmiana" się przepoczwarza i zaczyna pożerać własne dzieci. To nie może skończyć się dobrze.

 

Źródło: Wojciech Dąbrowski wyrzucony z Polskiego Radia po piątkowej rozmowie z premier Szydło (300polityka.pl)
Źródło: Polskie Radio: Wojciech Dąbrowski odesłany na urlop po wywiadzie z premier Szydło (wPolityce.pl)

      

wpis z dnia 12/07/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

r e k l a m y


 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP