Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     Obrzydliwa jest ta satysfakcja totalsów, że w świat pójdą obrazki z burd na Krakowskim Przedmieściu
wpis z dnia 9/07/2017

foto: Youtube.com

Przedstawiciele stowarzyszenia "Obywatele RP" zapowiadają, że znowu będą próbowali zablokować miesięcznice na Krakowskim Przedmieściu. Udział w kontrmanifestacji zapowiedzieli już Frasyniuk, Kijowski i Wałęsa. TW Bolek stwierdził nawet, że pojawienie się jego osoby będzie jak "wystrzał z Aurory". Podniecona dziennikarka Newsweeka pisze: "Wałęsa to zawodnik wagi ciężkiej. To będą obrazki. Znowu będzie o nas głośno na świecie". Wygląda na to, że niektórym przedstawicielom totalnej opozycji marzą się obrazki na miarę ostatnich wydarzeń w Hamburgu.

                              

r e k l a m y


            

Renata Grochal, dziennikarka lisowego Newsweeka, nie ukrywa podniecenia na wieść o tym, że Lech Wałęsa weźmie udział w kontrmanifestacji "Obywateli RP". Na swoim twitterze pisze, że "Lech Wałęsa to zawodnik wagi ciężkiej. To będą obrazki. Znowu będzie o nas głośno na świecie":

 

     

r e k l a m y


     

W tym kontekście 100 proc. racje ma prof. Stanisław Żerko, który zauważa: "Obrzydliwa jest ta satysfakcja, że w świat pójdą obrazki z burd na Krakowskim Przedmieściu, i to z >>odpowiednim<< komentarzem":

 

 

Niestety, ale wygląda na to, że niektórym "totalsom" marzą się obrazki na miarę ostatnich wydarzeń w Hamburgu. Zrobią wiele, aby na Krakowskim Przedmieściu doszło do zamieszek, aby policja mogła użyć siły, aby "znowu było o nas głośno". Czy ktoś im to w końcu uświadomi, że takimi metodami to oni nie wygrają wyborów?

Źródło: Demaskator (Twitter.com)
Źródło: Stanisław Żerko (Twitter.com)

      

wpis z dnia 9/07/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

r e k l a m y


 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP