Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     Suski: 90 tys. to normalna pensja (!). Stopień oderwania od rzeczywistości postępuje szybciej niż u bonzów z PO
wpis z dnia 10/06/2017

foto: Adrian Grycuk (Wikipedia / CC by SA 3.0) | Kancelaria Premiera (Flickr.com / PD 1.0)

Pokorę, umiar i roztropność w działaniu - te cechy obiecywała Beata Szydło w trakcie wygłaszanego 1,5 roku temu expose. I choćby nie wiadomo jak się wysilać i jakich umysłowych łamańców dokonywać, to nie sposób pogodzić nominacji Małgorzaty Sadurskiej do zarządu PZU, z tym co mówiła jeszcze 3,5 roku temu jako posłanka PiS o nominacjach polityków PO do zarządów spółek Skarbu Państwa. Oliwy do ognia dolał zaś Marek Suski. Ten błyskotliwy inaczej poseł PiS stwierdził bowiem, że 90 tys. zł miesięcznie, jakie ma otrzymywać Sadurska, to "normalna pensja"... Ręce opadają.

                              

r e k l a m y


            

PiS-owi najwyraźniej idzie zbyt dobrze w sondażach. Rząd oraz posłowie tej partii zgłaszają coraz bardziej kuriozalne pomysły. Po naprawdę chybionej "aptece dla aptekarza", przyszedł czas na ukrócenie działalności Ubera i znacjonalizowanie serwisowania pistoletów do tankowania (LOL). Twarda myśl socjalistyczna, zgodnie z którą państwo winno uregulować / opodatkować dosłownie wszystko, co tylko się da, jest tak samo groźna dla partii Kaczyńskiego, jak wizerunkowo groźny był Bartłomiej Misiewicz beztrosko bawiący się w klubie disco. 

         

r e k l a m y


   

Ale to nie koniec - mijający tydzień przyniósł nam sprawę Małgorzaty Sadurskiej, która jeszcze 3,5 roku temu gniewnie walczyła (jako posłanka PiS) z obsadzaniem przez polityków PO intratnych stanowisk w spółkach Skarbu Państwa. Teraz, jako odchodząca z kancelarii prezydenta urzędnik, ma przejść do zarządu PZU. Media spekulują o pensji 90 tys. zł miesięcznie. Tymczasem goszczący w piątkowy poranek w Radiu ZET poseł PiS, Marek Suski bronił decyzji o nominacji Sadurskiej i z beztroską stwierdził, że taka pensja jest czymś normalnym na takim stanowisku. 

Wygląda na to, że stopień oderwania od rzeczywistości u niektórych posłów PiS postępuje szybciej, niż u boznów z PO. Sodówa i zbyt dobre notowania w sondażach uderzyły poszczególnym członkom partii Kaczyńskiego do głowy. A co do samego Suskiego, to
jeśli Miś Kamiński miał być człowiekiem prezesa w PO, to Suski musi być kretem Schetyny w PiS.

 

Źródło: Suski o przyszłych zarobkach Sadurskiej (ok. 90 tys. zł miesięcznie): To normalna pensja (Se.pl)
Źródło: Łukasz Warzecha: PiS-owi wolno mniej (Se.pl)
Źródło: Ministerstwo chce blokować aplikacje mobilne: przede wszystkim Ubera (Niebezpiecznik.pl)
Źródło: W oparach absurdu: Nowa opłata dla stacji paliw (GazetaPrawna.pl)

    

wpis z dnia 10/06/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

r e k l a m y


 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP