Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     Te zdjęcia pokazują, że w Europie może być spokojnie i bez zamachów terrorystycznych. Te zdjęcia pochodzą z Polski!
wpis z dnia 5/06/2017

  

W Londynie bus wjeżdża w ludzi. Ginie 7 osób, a 48 zostaje rannych. W Niemczech z powodu zagrożenia terrorystycznego w ekspresowym tempie ewakuowano 80 tys. osób z festiwalu rockowego "Rock Am Ring". W Turynie, w utworzonej w związku z finałem Ligi Mistrzów strefie kibica, wybucha gigantyczna panika, bo ktoś rozpuścił plotkę o wybuchu bomby. Efekt? Ok. 1500 osób odniosło obrażenia. Są jednak miejsca w Europie, gdzie w ten weekend można było spokojnie i bez terroru spędzić czas. Tym miejscem była... Polska!

                              

r e k l a m y


            

Gdy Europa Zachodnia zmaga się z zagrożeniem terrorystycznym wywołanym przez ekstremalnych islamistów, w "zaściankowej" - jak to niektórzy lubią podkreślać - Polsce mamy spokój. Najlepszym tego dowodem są poniższe zdjęcia z Lednicy, gdzie co roku zjeżdża się po kilkadziesiąt tysięcy młodych chrześcijan i nic im nie grozi. Czy takie obrazki mogłyby dziś powstać na Zachodzie? Po tym, co widzieliśmy w ostatni weekend (kolejny zamach w Londynie, panika w Turynie czy ewakuacja festiwalu rockowego w Niemczech) jest to mało prawdopodobne:

          

r e k l a m y


   

Źródło: John Bingham jr (Twitter.com)
Źródło: Avanti Ultras (Twitter.com)

    

wpis z dnia 5/06/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

r e k l a m y


 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP