Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     Politycy PO wzięli kasę od podatników za udział w partyjnym "Marszu Wolności"!
wpis z dnia 2/06/2017

foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że platformiani działacze będący urzędnikami wykorzystywali publiczne pieniądze na dojazd i pobyt w Warszawie w celu uczestnictwa w partyjnym "Marszu Wolności". Po informacjach o tym, jak 30 autokarów zostało wynajętych przez "władze samorządowe" teraz okazało się, że urzędnikom będącym członkami PO wypłacano diety za udział we wspomnianym marszu! Wygląda na to, że każda okazja do wyciągnięcia publicznej kasy jest dobra...

                              

r e k l a m y


            

Jak informuje lokalne TwojeRadio.fm - trzem działaczom Platformy Obywatelskiej i jednemu bezpartyjnemu urzędnikowi zatrudnionym w starostwie w Goleniowie, wypłacono diety za udział w zorganizowanym 6 maja w Warszawie przez PO "Marszu Wolności". Kwoty nie są duże - chodzi o 30 zł / os. Kontrowersje budzi jednak sam fakt, że władze samorządowe w ogóle zdecydowały się pokryć ze środków publicznych część kosztów udziału wspomnianych urzędników w imprezie, która miała czysto polityczy (partyjny) charakter i odbyła się w sobotę.

         

r e k l a m y


   

Pisałem o tym przy okazji "30 autokarów" sponsorowanych przez władze samorządowe, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Wyobraźmy sobie wzburzenie środowiska "Wyborczej" i żółte paski na TVN-ie, gdyby okazało się, że na miesięcznice smoleńską czy inną PiS-owską imprezę, samorządy rządzone przez partię Kaczyńskiego (1) wystawiają dla swoich działaczy autobusy, które dowożą ich do Warszawy, a następnie (2) wypłacają im z środków publicznych diety na pokrycie kosztów pobytu w Warszawie. Przecież taki temat byłby wałkowany co najmniej przez tydzień!

 

Źródło: Urzędnikom wypłacono diety za udział w Marszu Wolności (TwojeRadio.fm)

    

wpis z dnia 2/06/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

r e k l a m y


 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP