Blog niewygodne.info.pl stosuje pliki cookies. 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. 

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

 

     Jeśli "aferą" ma być podniesienie przez Dudę kciuków do góry, to czym było zachlanie Kwaśniewskiego na grobach w Charkowie?
wpis z dnia 29/05/2017

foto: youtube.com

Prezydent Andrzej Duda pozując do zdjęcia podniósł kciuki w górę, co stało się przyczyną ataku histerii środowisk związanych z Gazetą Wyborczą i TVN. Pedagogika wstydu i obciachu lała się tam na okrągło. Powstaje pytanie - jeśli gest wykonany przez Dudę miał być "zawstydzający", to czym było pijackie zataczanie się Aleksandra Kwaśniewskiego na grobach polskich bohaterów w Charkowie? Dlaczego te same media nie grzały całą dobę, jak Bronisław Komorowski chodził po krzesłach, pisał z błędami czy porównywał kobiety do kaszalotów?

                              

r e k l a m y


            

Jeśli gest Andrzeja Dudy, wykonany zanim powstało właściwe zdjęcie uczestników szczytu NATO (gdzie wszyscy już wyglądają zupełnie oficjalnie), miał być "żenujący", to czym było zachowanie Aleksandra Kwaśniewskiego podczas oficjalnych obchodów zbrodni katyńskiej:

 

 

W kontekście gestu Dudy, który dla mediów okrągłostołowych miał być tak bardzo "obciachowy", warto również zapytać jak intensywnie te same media relacjonowały zachowanie poprzednika Dudy na urzędzie prezydenckim, czyli Bronisława Komorowskiego, który chodził po krzesłach, pisał z błędami, prezydentowi USA zdradzał przepis na bigos, a kobiety porównywał do kaszalotów? Śmiem twierdzić, że poświęcały na to 1/10 czasu, który poświęciły podniesionym kciukom Andrzeja Dudy.

         

r e k l a m y


   

Jeśli zaś "Wyborcza" pisze już o jakiś "zawstydzających zdjęciach", to warto im jeszcze przypomnieć poniższą fotografię. Adam Michnik odbierał wówczas w Pałacu Prezydenckim z rąk Bronisława Komorowskiego ważne wyróżnienie za "wybitne zasługi dla transformacji ustrojowej Polski i kształtowanie demokratycznych zasad państwa praw". Robił to w... crocsach!

 

Zobacz Michnika w crocsach u Komorowskiego

 

Afera z "kciukami" Dudy pokazała, że celem mediów założonych przez okrągłostołowy establishment jest przede wszystkim szkodzenie tym, którzy do tego establishmentu nie należą. Każdy możliwy sposób jest dopuszczalny. Stąd nie powinno nas dziwić, że wyciągnięte do góry kciuki stały się nagle gestem "obciachowym".

    

wpis z dnia 29/05/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

r e k l a m y


 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP