Policja utraciła kontrolę nad Malmö. Czy to oznacza, że Kaczyński miał jednak racje i w Szwecji istnieją strefy "NO-GO"?
wpis z dnia 21/02/2017

foto: screen z bild.de

Mimo usilnych zabiegów szwedzkich władz, aby przybywający z Afryki i Bliskiego Wschodu imigranci integrowali się z resztą społeczeństwa, około 300-tysięczne Malmö może być antyprzykładem polityki multi-kulti. Zabójstwa, gwałty, strzelaniny, strefy szariatu i "no-go". Doszło do sytuacji, że lokalni politycy proszą wojsko o interwencję. W niechlubnym rankingu najniebezpieczniejszych miast Europy Malmö właśnie awansowało na 2. pozycję. Czy Jarosław Kaczyński miał zatem rację przestrzegając przed skutkami nielimitowanego przyjmowania imigrantów?

                              

r e k l a m y


            

Walki gangów, zabójstwa przypadkowych ludzi na ulicach, gwałty transmitowane w internecie za pośrednictwem mediów społecznościowych - oto jak wygląda Malmö AD 2017. Dalsze udawanie przez szwedzki establishment, że problem nie istnieje nie ma żadnego sensu. Tym bardziej, że już sami lokalni politycy alarmują wszędzie, gdzie tylko mogą o dramatycznej sytuacji, jaka panuje w tym około 300-tysięcznym mieście na południu Szwecji.

       

r e k l a m y


     

   

W kontekście powyższego warto chyba przypomnieć słowa Jarosława Kaczyńskiego z 2015 roku, kiedy przestrzegał przed uruchomieniem procesu nielimitowanego przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki:

 

"Najpierw liczba cudzoziemców gwałtownie się zwiększa, później nie przestrzegają oni naszego prawa i obyczajów, a później narzucają swoją wrażliwość i swoje wymogi w przestrzeni publicznej w różnych dziedzinach życia. I to w sposób bardzo agresywny i gwałtowny. Jeśli ktoś mówi, że to nieprawda, to niech się rozejrzy po Europie. Niech spojrzy na Szwecję, na 54 strefy, gdzie obowiązuje szariat. Obawy przed wywieszaniem flagi szwedzkiej na szkołach, bo jest tam krzyż. Szwedzkim uczennicom nie wolno chodzić w krótkich strojach, bo to się nie podoba".

 

Czyżby prezes PiS miał jednak rację? Patrząc przez pryzmat tego, co dzieje się obecnie w Malmö, można zaryzykować stwierdzenie, że tak...

 

Źródło: "Die Polizei hat die Kontrolle über Malmö verloren" (Bild.de)
Źródło: "Szwedzi milczą i ustępują im miejsca. Ten kraj niedługo się rozleci". W Malmö boją się. Miasto mocno się zmieniło (NaTemat.pl)

 

wpis z dnia 21/02/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

 

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP