"10 sierot z Aleppo" - czyli jak salonowe media wykreowały fałszywego newsa i rozsiały dezinformację
wpis z dnia 6/02/2017

 foto: niewygodne.info.pl

Salonowe media wygenerowały fałszywą informację, jakoby polski rząd odmówił przyjęcia 10 sierot z Aleppo. Nieprawdziwego newsa zaczęły rozpowszechniać niemal wszystkie czołowe media w Polsce. Cel takiego działania był prosty - chodziło o pokazanie, że obecny rząd składa się jedynie z bezdusznych biurokratów, którzy nie znają współczucia dla "10 sierot". Odpowiednio grzane oburzenie opozycji miało się przelać na oburzenie Polaków, a w konsekwencji wywołać niechęć wobec rządu i spadek notowań sondażowych. Wygląda na to, że manipulacją i kłamstwami są oni zdolni do wszystkiego!

                             

r e k l a m y


            

Sekwencja wydarzeń w sprawie "10 sierot z Aleppo" była następująca (via Demaskator):

 

       

r e k l a m y


    

Pomimo udowodnienia, że news ten był jawnym kłamstwem, łże media nadal publikowały informację, jakoby polski rząd odmówił przyjęcia 10 sierot z Aleppo. Nie mam wątpliwości co do powodu takiego działania - chodziło o pokazanie, że obecny rząd składa się jedynie z bezdusznych biurokratów, którzy nie znają współczucia dla "10 sierot". Odpowiednio grzane oburzenie opozycji miało się przelać na oburzenie Polaków, a w konsekwencji wywołać niechęci wobec rządu i spadek notowań sondażowych. 

Na przykładzie powyższej sprawy widać wyraźnie, że media lewicowo-liberalne wraz ze swoimi politycznymi nadzorcami zrobią wszystko - łącznie z rozpowszechnianiem kłamstw i manipulacji - by osiągnąć swój polityczny cel, jakim jest powrót do władzy...

 

Źródło: Demaskator Propagandy (Facebook.com)
  

wpis z dnia 6/02/2017 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

 

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP