Polska przyjmuje do siebie najwięcej imigrantów zarobkowych w całej Europie! Warto przypomnieć ten fakt wszystkim szczekającym na Polskę eurokratom
wpis z dnia 26/01/2017
 

foto: niewygodne.info.pl

Według oficjalnych danych Eurostatu nasz kraj jest liderem całej Unii Europejskiej pod względem ilości legalnie przyjmowanych imigrantów zarobkowych spoza UE. W 2015 roku do Polski przybyło łącznie 541,5 tys. obcokrajowców, z czego aż 375 tys. z powodów czysto zarobkowych (to aż 53 proc. wszystkich imigrantów zarobkowych jacy przybyli do UE w 2015 roku!). Rok 2016 był pod tym względem bardzo podobny. Warto przypomnieć ten fakt wszystkim szczekającym na nasz kraj eurokratom, którzy twierdzą, że Polska jest zamknięta na imigrantów!

                             

r e k l a m y


            

Zgodnie z raportem Eurostatu w zakresie ilości wydanych pozwoleń na pobyt dla osób spoza UE w 2015 roku, najwięcej takich pozwoleń wydały władze Wielkiej Brytanii - 633,0 tys. (wzrost o 65,2 tys. w porównaniu z 2014 rokiem). Polska w tym zestawieniu zajęła drugie miejsce - pozwoleń na pobyt dla osób spoza UE wydaliśmy aż 541,5 tys. (wzrost o 186,1 tys. w porównaniu z 2014 rokiem). To, co jednak charakterystyczne dla Polski - zdecydowana większość pozwoleń na pobyt została wydana dla imigrantów zarobkowych. Polskie władze udzieliły 375,3 tys. takich pozwoleń, co stanowiło aż 53 proc. wszystkich tego typu pozwoleń wydanych w całej Unii Europejskiej!

          

r e k l a m y


      

Polska przyjmuje do siebie setki tysięcy imigrantów rocznie - głównie Ukraińców. Codziennie do wjeżdża wypełniony po brzegi pociąg relacji Kijów - Lwów - Przemyśl. Codziennie setki, jeśli nie tysiące Ukraińców próbuje nowego życia w naszym kraju, a pod względem ilości wydanych pozwoleń na pobyt w celach zarobkowych obecnie nie mamy sobie równych. Myślę, że warto przypomnieć ten fakt wszystkim szczekającym na nasz kraj eurokratom, unijnym biurokratom, lewakom czy innym zielonym, którzy twierdzą, że Polska jest krajem zamkniętym na imigrantów.

Poniżej lista państw należących do UE (+ Szwajcaria, Norwegia, Islandia i Lichtenstein) pod względem ilości przyjętych legalnie imigrantów spoza terytorium UE w 2015 roku (polecam kolumnę
"Employment reasons"):

 

 

Źródło: EU Member States issued a record number of 2.6 million first residence permits in 2015 (ec.europa.eu)
   

wpis z dnia 26/01/2017

                                                    

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

 

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP