Zestawienie Warszawy z Aleppo świadczy dobitnie, że Janusz Lewandowski ma poważne problemy z racjonalnym myśleniem
wpis z dnia 15/12/2016

foto: Youtube.com / TVP

Janusz Lewandowski odlatuje po raz kolejny. Ten europoseł PO pytany wczoraj o debatę nt. sytuacji w Polsce wystrzelił, że Parlament Europejski patrzy teraz na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy (sic!). Tego typu wypowiedzi pokazują dobitnie, że plemienna nienawiść do określonej opcji politycznej może skutecznie wyprać mózg z elementów racjonalnego myślenia. Jak bowiem można zestawiać sytuację bombardowanego miasta, w którym giną ludzie do sytuacji, w której grupa upasionych funkcjonariuszy traci swoje przywileje?

                             

r e k l a m y


            

Albo Janusz Lewandowski totalnie nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w Aleppo, albo jest cyniczny do szpiku kości. W tym syryjskim mieście trwa w tej chwili straszliwa rzeź. W nalotach bombowych organizowanych przez armię Asada wspieraną rosyjskim lotnictwem codziennie giną niewinni cywile - kobiety i dzieci. W Warszawie natomiast mamy do czynienia z kwikiem oderwanych od koryta dotychczasowych beneficjentów III RP. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak można zestawiać ze sobą obie sytuacje? A może europoseł Platformy Obywatelskiej powinien iść na całość i stwierdzić, że w Polsce trwa obecnie Holocaust?

Sytuacja ta pokazuje dobitnie, że plemienna nienawiść do jednej opcji politycznej do drugiej może skutecznie wyprać mózg z elementów racjonalnego myślenia:

 

 

Źródło: Youtube.com

          

r e k l a m y


      

wpis z dnia 15/12/2016

                                                    

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

 

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP