Szok! Fundacja oszusta i notorycznego fałszerza na zlecenie H. Gronkiewicz-Waltz za 780 tys. zł przeprowadzi audyt warszawskiej reprywatyzacji?
wpis z dnia 9/12/2016

foto: Lukas Varhol (Wikipedia / CC by SA 3.0)

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła niedawno, że dokona niezależnego audytu warszawskiej reprywatyzacji. W tym celu ogłosiła przetarg. Najlepszą pod względem ceny ofertę złożyła Fundacja Ochrony Żydowskiego Dziedzictwa Intelektualnego i Gospodarczego "Jekke", która przez miesiąc ma ocenić czy w ciągu 26 lat reprywatyzacji doszło do nieprawidłowości. Ich cena to 780 tys. zł. Problem w tym, że prezesem Fundacji "Jekke" jest Noah Rosenkranz vel Mariusz K. - znany oszust, notoryczny fałszerz i hochsztapler (sic!).

                             

r e k l a m y


            

- "To się wymyka poczuciu rzeczywistości!" - czytamy na facebookowym profilu "Miasto jest Nasze". Trudno nie zgodzić się z takim stwierdzeniem. Najlepszą ofertę pod względem ceny w ogłoszonym przez Hanne Gronkiewicz-Waltz przetargu na wykonanie niezależnego audytu reprywatyzacji warszawskich nieruchomości złożyła Fundacja Ochrony Żydowskiego Dziedzictwa Intelektualnego i Gospodarczego "Jekke". Zgodnie ze złożoną ofertą - w ciągu jednego miesiąca ma ona określić czy w ciągu 26 lat reprywatyzacji w Warszawie doszło do nieprawidłowości. W zamian żąda 780 tys. zł. Druga ważna oferta, która wpłynęła do stołecznego ratusza (złożona przez Kancelarie prawną Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy) jest droższa od oferty Fundacji "Jekke". Ich audyt ma kosztować podatników 861 tys. zł. 

          

r e k l a m y


    

Problem w tym, że prezesem Fundacji "Jekke" jest Noah Rosenkranz vel Mariusz K. - znany oszust, hochsztapler i notoryczny fałszerz dokumentów. 

 

K. to były sędzia dyscyplinarnie wydalony z zawodu za wyłudzanie delegacji i pieniędzy na lodówkę (sic!). Był także radcą prawnym wydalonym z zawodu po stwierdzeniu fałszerstwa które pozwoliło mu na wstąpienie w szeregi prawniczej korporacji. W końcu K. - już jako Noah Rosenkranz - został wykładowcą na kilku uczelniach. Zwolniono go z hukiem, gdy wyszło na jaw, że... sfałszowował niemiecki doktorat i nieistniejącą w izraelskim systemie szkolnictwa wyższego habilitację.

Fundacja założona i kierowana przez Noah Rosenkranza złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu zorganizowanym przez Hannę Gronkiewicz-Waltz.
Czy 26 lat przekrętów na reprywatyzacji warszawskich nieruchomości będzie badał oszust, notoryczny fałszerz i hochsztapler?

ps. Polecam przeczytanie tego wpisu: "Dzieje się nigdzie, czyli w Polsce..." na oficjalnym blogu fundacji "Jekke".

 

Źródło: Miasto jest Nasze (Facebook.com)
Źródło: Jak były sędzia został fałszywym wykładowcą w pięciu uczelniach? Historia oszusta jak z filmu "Konsul" (Wyborcza.pl)

 

wpis z dnia 9/12/2016

                                                    

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

 

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP