Drugi rok z rzędu spokojnie na Marszu Niepodległości. Dziwnym trafem zbiegło się to z odsunięciem Platformy od władzy...
wpis z dnia 11/11/2016

foto: twitter.com

Wygląda na to, że odsunięcie ekipy Platformy Obywatelskiej od władzy zbiegło się z tym, że Marsze Niepodległości odbywają się bez zakłóceń i poważniejszych incydentów. W tym roku, drugi raz z rzędu, ok. 100 tysięcy osób z dumą w sercu i radością na twarzach przeszło ulicami Warszawy świętując 98. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Nie było żadnych prowokacji wobec uczestników, podpaleń czy policyjnych pacyfikacji, co w poprzednich latach było niestety normą...

                             

r e k l a m y


            

Po tegorocznym Marszu Niepodległości nasuwają się dwie refleksje - po pierwsze: Środowiska lewicowe są w całkowitym odwrocie. Ich kłamliwa, anty-patriotyczna narracja nie przynosi rezultatów. Mimo gigantycznego zaangażowania ze strony zagranicznych mediów nie udało się im zabrać Polakom poczucia dumy z powodu niepodległości i własnej państwowości. Warszawskimi ulicami przeszło dzisiaj co najmniej kilkadziesiąt tysięcy osób (wg organizatorów było ok. 100 tys.). Z dumą i radością świętowali 98. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości! Stało to w jawnej sprzeczności z tym, co głosiły lewicowo-kosmopolityczne środowiska, że w marszu biorą udział jedynie zamaskowani i zakapturzeni bandyci, czy pseudokibice.

      

r e k l a m y


    

Druga refleksja jest następująca - od czasu odsunięcia ekipy Platformy Obywatelskiej od władzy Marsze Niepodległości dziwnym zbiegiem okoliczności odbywają się praktycznie bez żadnych incydentów. Nie ma ani prowokacji wobec uczestników, ani podpaleń czy policyjnych pacyfikacji. Przypadek...?

W kontekście powyższego przypomnijmy, że z ujawnionych w ubiegłym roku przez tygodnik "Do Rzeczy" taśm wynika, że platformiane władze w 2013 roku z okazji marszu 11 listopada miały przygotować parszywą prowokację. Szef MSW w rządzie Tuska - Bartłomiej Sienkiewicz - miał nakazać podległym sobie służbom podpalenie podczas marszu niepodległości budki wartowniczej przy ambasadzie rosyjskiej, a następnie zrzucenie winy na uczestników marszu.

  

wpis z dnia 11/11/2016 

          

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

 

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP