Nieźle! Julia Pitera wykupiła od miasta stołecznego Warszawy mieszkanie za... 15 tys. zł. Jeden m2 w centrum kosztował ją 224 zł!
wpis z dnia 14/09/2016

foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Julia Pitera najpierw prawi o standardach, o tym jak brzydzi się kłamstwem, a gdy przychodzi co do czego, to prawomocne wyroki sądów nakazujące jej przeprosić za szerzenie kłamstwa i nieprawdy ma głęboko gdzieś. Bardzo głęboko... Wizerunkowym strzałem może być też sprawa mieszkania w centrum Warszawy, które wykupiła od miasta za - uwaga - 14,9 tys. zł! Czy nad tropicielką "afery dorszowej" za 8 zł zbierają się coraz ciemniejsze chmury?
                           

r e k l a m y


            

Jan Artymowski, sekretarz generalny Stronnictwa Demokratycznego, poinformował wczoraj na twitterze, iż Julia Pitera za metr kwadratowy mieszkania w centrum Warszawy, które w 2006 roku odkupiła od miasta stołecznego, zapłaciła zaledwie 224 zł:

 

 

Jeśli do tego doliczymy ostatnie wypowiedzi byłej tropicielki "afery dorszowej" za 8 zł na temat wykonywania niewygodnych dla siebie wyroków, to nie powinno nas dziwić, że w samej Platformie mają jej dosyć. Przypomnijmy - w trakcie wywiadu dla RMF FM Pitera potwierdziła, że do dziś nie wykonała dwóch prawomocnych wyroków sądu z 2011 i 2012 roku, które nakazują jej przeprosić za publiczne wygłaszanie kłamstw.

 

Źródło: Twitter.com
Źródło: Pitera: Nie wykonywałam wyroków sądu, ale to jest nic przy tym, co robi PiS (RMF24.pl)

Zobacz także: Radna Warszawy Pitera Julia żąda od dzielnicy Mokotów sprzedaży mieszkania komunalnego za "symboliczną złotówkę" (Twitter.com)

 

wpis z dnia 14/09/2016   

r e k l a m y


  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!