Niemcy to jednak stan umysłu? Człowiek, który niecenzuralnie zwracał się do terrorysty z Monachium, może być oskarżony o przyczynienie się do jego samobójstwa (sic!)
wpis z dnia 8/08/2016

foto: youtube.com

57-letni Thomas Salbey, który wykrzykiwał do terrorysty z Monachium niecenzuralne słowa, może mieć niebawem poważne kłopoty. Okazuje się, że prokuratura w Monachium otrzymała zawiadomienie o popełnieniu przez Salbey'a przestępstwa zniesławienia, które mogło wpłynąć na decyzję terrorysty o popełnieniu samobójstwa. Przypomnijmy - 22 lipca zamachowiec zabił w centrum handlowym w Monachium 9 osób i ranił 21. Niedługo później popełnił samobójstwo.
                           

r e k l a m y


            

18-letni Ali Sonboly, po tym jak zabił 9 osób i ranił 21, postanowił wyjść na parking znajdujący się na dachu centrum handlowego, w którym dokonał masakry. Tam ze swojego balkonu dostrzegł go Thomas Salbey. Rozpoczął z nim dość "ostrą" konwersację:

 

 

Teraz Salbey może mieć poważne problemy. Okazuje się bowiem, że prokuratura w Monachium otrzymała oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przez Salbey'a przestępstwa zniesławienia, które mogło wpłynąć na decyzję terrorysty o popełnieniu samobójstwa.

 

Źródło: Zwyzywał zabójcę z Monachium. Grozi mu proces (Rp.pl)
Źródło: https://youtu.be/muQcninnTYg 

   

wpis z dnia 7/08/2016

r e k l a m y


niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP