Pamiętacie, jak TVN24 zrobił całodniowego newsa z sałatki Pawłowicz? Teraz kanapkę w Sejmie je Katarzyna Lubnauer. I co? TVN24 milczy...
wpis z dnia 27/07/2016

foto: twitter.com

Hipokryzję TVN24 widać na przykładzie "afery sałatkowej". Przypomnijmy, że w dniu w którym Bronisław Komorowski zeznawał w sądzie jako świadek w głośnym procesie dot. m.in. ujawnienia tajnego aneksu w sprawie likwidacji WSI, TVN24 potrzebowała mnóstwa tematów zastępczych. Reporterzy tej stacji zauważyli, że posłanka PiS Krystyna Pawłowicz jadła na sali sejmowej sałatkę i zrobili z tego newsa dnia. Teraz okazało się, że kanapkę je posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. I co? TVN24 milczy...

             

r e k l a m y


              

Przypomnijmy - 18 grudnia 2014 r. jako świadek w głośnym procesie dot. m.in. ujawnienia tajnego aneksu w sprawie likwidacji WSI zeznawał prezydent Bronisław Komorowski. Zeznający pod przysięgą w sądzie prezydent byłby sensacją dnia w każdym normalnym państwie. Wszystkie telewizje transmitowałyby na żywo jego zeznania. Wszyscy dziennikarze komentowaliby jego słowa oraz zachowanie. Niestety Polska nie była wówczas normalnym krajem. Ówczesne media były w stanie zrobić wszystko, łącznie z całkowitym embargiem na przekaz niewygodnych informacji, by chronić konkretne osoby. W tym przypadku taką osobą był Bronisław Komorowski. Obejrzenie relacji z tego jak plącze się w zeznaniach i prosi sąd o uchylanie kłopotliwych pytań nie było dane dla 90 proc. społeczeństwa. 

Tego dnia TVN24 na gwałt potrzebował tematów zastępczych. Trafiła się posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, która zechciała na sali sejmowej zjeść sałatkę. Reporterzy TVN24 zrobili z tego nieomal news dnia. 

Teraz, kiedy posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer odważyła się zjeść na sali sejmowej kanapkę, TVN24 milczy. Ciekawe dlaczego? Przecież to takie samo "przewinienie", jak zjedzenie przez posłankę Pawłowicz sałatki? Dlaczego zatem nie robią z tego całodniowej relacji? Co się takiego stało od grudnia 2014 r., że news o posilającej się na sali sejmowej posłance nie jest już newsem dnia??

wpis z dnia 27/07/2016

                     

r e k l a m y


UDOSTĘPNIJ / SKOMENTUJ tekst na

  

  

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP