Belgistan AD 2016: Policja rozbija demonstracje przeciwników ISIS, a marsz "Nie dla strachu" został odwołany z powodu... strachu
wpis z dnia 29/03/2016

foto: extremesupporters.com

Fanatycy Unii Europejskiej straszyli, że to Polska z Węgrami będą największym zagrożeniem dla demokracji w Europie. Tymczasem zobaczmy co się dzieje w Belgii! Ten targany w ostatnich latach wieloma kryzysami politycznymi kraj, został obecnie skutecznie sparaliżowany przez islamskich terrorystów z ISIS. Wielki marsz pod hasłem "Nie dla strachu" odwołano z powodu strachu, a ci, którzy odważyli się demonstrować przeciwko ISIS zostali brutalnie spacyfikowani przez policję. Oto jak wygląda "dojrzała, europejska demokracja"...
                          

r e k l a m y


            

Przypomnijmy - w ciągu ostatnich kilku lat Belgia miała bardzo poważne problemy z wykorzystywaniem przywilejów demokracji. Po wyborach parlamentarnych z 2010 roku skłóceni ze sobą belgijscy politycy przez ponad 500 dni nie potrafili skonstruować rządu. Podobna sytuacja miała miejsce w 2014 roku, kiedy to na powołanie nowego rządu trzeba było czekać wiele miesięcy. 

Do problemów natury czysto politycznej doszły obecnie problemy natury kulturowej. Belgijska mniejszość muzułmańska zaczęła się radykalizować. Wymiernym efektem tej radykalizacji były ostatnie zamachy terrorystyczne w Brukseli. Reakcją na brutalność islamskich fanatyków w Belgii miał być wielki marsz ulicami stolicy Unii Europejskiej pod hasłem "Nie dla strachu". Na organizatorów padł jednak blady strach, kiedy dowiedzieli się, że marsz może być celem ataku islamskich terrorystów. W efekcie postanowili odwołać do wydarzenie. Innymi słowy - marsz "Nie dla strachu" został odwołany z powodu... strachu.

Ci, którzy się nie wystraszyli (głównie środowiska kibicowskie) zorganizowali własną demonstrację przeciwko ISIS. I tu niespodzianka - marsz pod wymownym hasłem "FCK ISIS" został brutalnie spacyfikowany przez belgijską policję. 

Oto jak wygląda "dojrzała, europejska demokracja". A straszyli, że to Polska będzie zagrożeniem...

 

Źródło: Marsz w Brukseli odwołany. "Bezpieczeństwo jest priorytetem" (Interia.pl)
Źródło: Demonstracja przeciwko islamistom w Brukseli (extremesupporters.com)

 

wpis z dnia 29/03/2016
     

r e k l a m y


              

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 


r e k l a m y