Zobacz jak polskojęzyczny portal należący do Niemców zmanipulował wypowiedź prezydenta i podjudził Polaków
wpis z dnia 10/03/2016

Foto: screenshot

Należący do niemieckiej grupy Ringier Axel Springer polskojęzyczny portal Onet.pl postanowił zrelacjonować wizytę Andrzeja Dudy w Otwocku. Prezydent powiedział tam m.in., że Polacy (wszyscy) w swoim kraju powinni się czuć jak ludzie "pierwszej kategorii", a nie jak wykorzystywani przez innych ludzie "drugiej kategorii". Tymczasem Onet.pl tak zestawił cytaty z Dudy, by wynikało, że prezydent wypowiedział zdanie o ludziach "pierwszej kategorii" w kontrze do uczestników antyrządowych demonstracji. Judzenie level HARD!
                          

r e k l a m y


            

Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Otwocka użył sformułowania o ludziach "pierwszej kategorii" w następującym zdaniu: 

 

"Nasze państwo jest wykorzystywane, a my jesteśmy traktowani jak ludzie drugiej kategorii. Czas najwyższy, abyśmy powiedzieli, że tu, w Polsce, to my właśnie jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii. I że nasze interesy przede wszystkim tu muszą być realizowane. I że mamy prawo do realizowania naszych interesów także na arenie międzynarodowej".

 

Tymczasem kontrolowany przez niemiecką grupę medialną Ringier Axel Springer polskojęzyczny portal Onet.pl tak zestawił cytaty z Dudy, by wynikało, że prezydent zdanie o ludziach "pierwszej kategorii" wypowiedział w kontrze do uczestników antyrządowych demonstracji:

 

"Ci, którzy dzisiaj mówią, że trzeba bronić demokracji, chcą bronić tego, co było przez ostatnie osiem lat - mówił podczas spotkania z mieszkańcami Otwocka prezydent Andrzej Duda. Prezydent w ostrych słowach wypowiadał się między innymi o Komisji Weneckiej i zwolennikach KOD-u. - To my właśnie jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii - dodał prezydent."

 

Poniżej screen ze strony Onet.pl:

 

 

To się nazywa judzenie level HARD!

Źródło: Andrzej Duda: to my jesteśmy ludźmi pierwszej kategorii (Onet.pl)

wpis z dnia 10/03/2016
     

r e k l a m y


              

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 


r e k l a m y