Odnośnie życzeń śmierci dla Dudy przypomnijmy, że w czasach nieskrępowanej demokracji (2012 r.) sąd skazał 35 osób za sam tylko okrzyk "Donald matole"
wpis z dnia 7/03/2016

Foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Skąd po stronie sympatyków KOD-u i TW Bolka tak wielka żądza śmierci dla Andrzeja Dudy? Dlaczego szerzą tyle hejtu i nienawiści w związku z wypadkiem do jakiego doszło na A4? Czy za swój język poniosą jakąkolwiek odpowiedzialność? W kontekście tego ostatniego przypomnijmy, że w czasach rządów miłości i nieskrępowanej demokracji sąd skazał 35 osób za sam tylko okrzyk "Donald matole". Czy dzisiaj prokuratorzy i sędziowie będą tak samo gorliwi?
                          

r e k l a m y


            

Przypomnijmy, że w 2012 roku Sąd Rejonowy w Białymstoku nałożył grzywny na 35 osób za wznoszenie okrzyków "Donald matole, twój rząd obalą kibole" oraz "Precz z komuną". Sąd nie miał wówczas wątpliwości, że doszło do zakłócenia spokoju i porządku publicznego oraz okazania lekceważenia konstytucyjnym organom RP. 

Warto mieć to na uwadze szczególnie teraz, kiedy w głównej mierze sympatycy KOD-u, PO i TW Bolka szerzą w sieci (pod własnym imieniem i nazwiskiem!) nienawiść oraz życzą Andrzejowi Dudzie "śmierci w męczarniach". Wcześniej za sformułowanie, że "Donald jest matołem" niezawisły sąd potrafił skazać 35 osób. Czy dziś będzie w stanie zrobić to samo, za jawne groźby karalne i hejt jaki wylał się na Andrzeja Dudę za to, że nic mu się nie stało podczas wypadku jego prezydenckiej limuzyny?

 

Źródło: Kibice skazani za okrzyki "Donald matole" (PolskieRadio.pl)

wpis z dnia 7/03/2016
     

r e k l a m y


              

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 


r e k l a m y