Platforma znowu się przeliczyła! Nie będzie debaty o Polsce w Radzie Europy. Będzie za to debata o cenzurze i bezpieczeństwie kobiet w Niemczech!
wpis z dnia 26/01/2016

Na zdjęciu uściskają się Donald Tusk i Andrzej Halicki

foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Wbrew intencjom polityków Platformy Obywatelskiej Rada Europy nie będzie się zajmować "stanem demokracji w Polsce". Mimo, iż za debatą w tej sprawie głosowali reprezentujący nasz kraj Agnieszka Pomaska i Andrzej Halicki, to na forum Rady zabrakło głosów za takim rozwiązaniem. Będzie za to debata o "bezpieczeństwie niemieckich kobiet i rzetelnym informowaniu o faktach" w związku z niedawnymi wydarzeniami w Kolonii i innych niemieckich miastach.
                          

r e k l a m y


            

Poniżej informacja o tym jak głosowali poszczególni przedstawiciele naszego kraju (obecni na wczorajszym Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy) w/s wniosku o przeprowadzenie debaty na temat sytuacji w Polsce: 

 

 

Warto odnotować, że o ile członkowie Rady Europy nie bardzo chcą się zajmować "stanem demokracji w Polsce", to chętnie podyskutują na temat cenzury w mediach i bezpieczeństwa kobiet w Niemczech. Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy zdecydowało, że w związku z niedawnymi atakami islamskich imigrantów, jakie miały miejsce w kilku dużych miastach naszego zachodniego sąsiada i ukrywaniem tychże informacji przez niemieckie media, należy przeprowadzić publiczne wysłuchanie w tej sprawie.

 

Źródło: Nie będzie debaty o Polsce. Będzie o ochronie kobiet po atakach w Niemczech (tvn24.pl)
Źródło: Vote on Urgent Debate 2 (Assembly.coe.int)

wpis z dnia 26/01/2016

      

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 


r e k l a m y