Viktor Orban ujawnia tajne porozumienie władz UE z Turcją. Europa ma przyjąć jeszcze 500 tys. migrantów!
wpis z dnia 3/12/2015

foto: European People's Party EPP (Wikipedia / CC by 2.0)

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez premiera Węgier Viktora Orbana, na ostatnim szczycie UE na Malcie doszło do nieformalnych ustaleń, zgodnie z którymi Europa w najbliższym czasie będzie musiała przyjąć dodatkowo około 400-500 tys. migrantów, jacy obecnie znajdują się w obozach przejściowych na terytorium Turcji. Polska Staż Graniczna już teraz alarmuje: wiosną przyszłego roku na nasz kraj spadnie największy ciężar obrony Europy przed napływem nielegalnych imigrantów!
                                

r e k l a m y


            

Orban potwierdził nieoficjalne - jak do tej pory - informacje, jakoby na ostatnim szczycie UE na Malcie doszło do zawarcia porozumienia z Ankarą. Zgodnie z jego treścią z obozów przejściowych ulokowanych na terytorium Turcji do Europy miałoby trafić od 400 do 500 tys. osób, które uciekły przed wojną z Syrii. W zamian Turcja miałaby otrzymać kilka miliardów euro oraz zobowiązać się do uszczelnienia swoich granic i ograniczenia niekontrolowanego napływu migrantów do Europy. 

W tym celu kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zwołali w niedzielę Brukseli spotkanie przedstawicieli krajów deklarujących gotowość do bezwarunkowego uczestnictwa w tej inicjatywie (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwecja oraz Finlandia). Zdaniem Orbana na resztę państw władze UE w najbliższym czasie mają zacząć wywierać bezpośrednie naciski polityczne, aby zgodziły się przystąpić do tej inicjatywy i przyjąć bezpośrednio w swoje granice dodatkowo od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy uchodźców.

Tymczasem polska Straż Graniczna alarmuje - na wiosnę przyszłego roku na nasz kraj spadnie największy ciężar obrony Europy przed napływem nielegalnych imigrantów! Okazuje się bowiem, że formowany jest nowy szlak przerzutu migrantów do Niemiec poprzez Turcję, Morze Czarne do Odessy, a dalej - Ukrainę, Białoruś i Polskę. Ma on zastąpić szlaki bałkańskie, które obecnie są coraz lepiej strzeżone i coraz trudniej dostać się za ich pośrednictwem do "raju" (Niemiec).

 

Czytaj więcej: Viktor Orban: 500 tys. Syryjczyków być może zostanie przesiedlonych do UE (Wp.pl)
Czytaj więcej: Straż Graniczna ostrzega przed nawałnicą imigrantów (Wprost.pl)

wpis z dnia 3/12/2015

               

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

 

  

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu