Znany niemiecki polityk chce zabrać Polsce 40 proc. unijnych funduszy i przeznaczyć je na migrantów w swoim kraju!
wpis z dnia 23/11/2015

foto: Heinrich Boll Stiftung (Wikipedia / CC SA 2.0)

Daniel Cohn-Bendit - niemiecki polityk i poseł do Europarlamentu - w wywiadzie dla niemieckiej telewizji publicznej ZDF zasugerował, że Polsce powinno się zabrać 40 proc. unijnych funduszy strukturalnych i agrarnych, bowiem Niemcy potrzebują tych pieniędzy na utrzymanie uchodźców i imigrantów z Bliskiego Wschodu. Powstaje pytanie - czy poglądy takie jak Cohn-Bendit'a będą na zachodzie Europy coraz popularniejsze? Czy od słów eurokraci i politycy niemieccy przejdą do czynów?
                   

r e k l a m y


              

Niemieccy politycy o lewicowej proweniencji wyraźnie się radykalizują w stosunku do Polski. Znany europoseł Daniel Cohn-Bendit, pytany przez dziennikarza niemieckiej telewizji publicznej ZDF o Polskę i jej sprzeciw wobec napływu imigrantów i uchodźców w granice Europy, stwierdził rzecz następującą:

 

"Powiedzmy Polsce, że jeżeli nie chce migrantów, to zabierzemy jej 40% funduszy strukturalnych i 40% funduszy agrarnych, bo my potrzebujemy tych pieniędzy na migrantów!"

 

Przypomnijmy, że przyznane Polsce na lata 2014-2020 fundusze strukturalne UE to kwota 82,5 mld euro. Z kolei fundusze agrarne szacowane są na 36,5 mld euro. Jeśli pomysł Cohn-Bendit'a miałby zostać zrealizowany, to Polska - kosztem utraty funduszy strukturalnych i agrarnych - rocznie musiałaby przeznaczać kwotę 6,8 mld euro (ok. 28 mld zł) na migrantów, uchodźców i imigrantów z Bliskiego Wschodu, którzy trafią do Niemiec. 

W kontekście powyższej wypowiedzi powstaje pytanie - czy poglądy, jakie reprezentuje Cohn-Bendit, będą zdobywały wśród politycznych elit na zachodzie Europy coraz większą popularność? Czy od słów eurokraci i politycy niemieccy przejdą w końcu do czynów?

 

Źródło informacji: Pedofil atakuje Polskę (Monsieurb.neon24.pl)

wpis z dnia 23/11/2015

                                                 

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu