Plaga gwałtów w Szwecji? W ciągu 40 lat ludność tego kraju wzrosła o 18%, a liczba ujawnionych gwałtów aż o 1472%!
wpis z dnia 7/11/2015

foto: Christopher Neugebauer (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Zgodnie z policyjnymi statystykami w 2014 roku dokonano w Szwecji ponad 6,6 tys. gwałtów i przestępstw na tle seksualnym. Od czasu podjęcia przez szwedzkie władze decyzji o budowie społeczeństwa multi-kulti, liczba tego typu występków wzrosła niemal 16-krotnie. Okazuje się, że pod względem ilości ujawnionych przestępstw seksualnych na 100 tys. mieszkańców Szwecja ustępowała w ostatnim czasie jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce.
                     

r e k l a m y


            

Otwarcie szwedzkich władz na multi-kulti i napływ setek tysięcy imigrantów przyczyniły się do tego, że populacja Szwecji wzrosła o 18 proc., z poziomu 8,2 mln osób (1975 roku) do poziomu 9,7 mln osób (2014 rok). Wraz z napływem imigrantów zmieniły się również policyjne statystyki. Mimo że całkowita liczba ludności wzrosła jedynie o wspomniane 18 proc., to równocześnie aż o 300 proc. wzrosła liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły. Wśród nich największy wzrost odnotowano w przypadku liczby dokonanych gwałtów. W 1975 roku w całej Szwecji ujawniono 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, co oznacza wzrost aż o 1472 proc.!

Niektóre opisane przez media przypadki były niezwykle brutalne. Szczególnie wstrząsająca jest historia związana z czynem 34-letniego somalijskiego imigranta. 27 września 2013 roku zgwałcił on kobietę w podziemnym parkingu w sztokholmskiej dzielnicy Vasagatan. Zdaniem śledczych kobieta zmarła... w trakcie gwałtu.

 

Źródło: Sweden: Rape Capital of the West (EN)
Źródło: Somali muslim who raped dead swedish woman won't be deported (EN) 
Źródło: Sweden shocked after woman raped to death by somali parasite (EN)
Czytaj także: Sweden: 5% Muslim pop. commit nearly 77.6% of all rape crimes in Sweden (EN)

wpis z dnia 7/11/2015

                             

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu