Znowu embargo informacyjne nt. procesu ws. afery marszałkowej! Nikt w Polsce nie ma prawa wiedzieć co robił Komorowski zanim został prezydentem?!
wpis z dnia 31/10/2015

Foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa sądowa w/s afery marszałkowej. Mowa była o działaniach najważniejszych polityków, mafii, WSI, zleceniach zabójstw i zbieraniu haków na politycznych konkurentów. W normalnym kraju proces ten byłby szczegółowo relacjonowany przez wszystkie media i telewizje. Niestety III RP nie jest normalnym krajem. Tutaj temat procesu sądowego w/s afery marszałkowej, w którą umoczony jest były prezydent Bronisław Komorowski, musi być całkowicie wyciszony.
                 

r e k l a m y


            

Z wczorajszej rozprawy relację zrobiła tylko jedna telewizja (TV Republika). TVN, Polsat, TVP postanowiły po raz kolejny milczeć. Wygląda to trochę tak, jakby nikt w Polsce nie miał prawa dowiedzieć się, co robił Bronisław Komorowski zanim został prezydentem RP. Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku główne media w III RP totalnie olały proces, kiedy zeznawał w nim osobiście Komorowski. Idę o zakład, że zeznający pod przysięgą w sądzie prezydent kraju byłby sensacją dnia w każdym normalnym państwie. Wszystkie telewizje transmitowałyby na żywo jego zeznania. Wszyscy dziennikarze komentowaliby jego słowa oraz zachowanie, a relacje w wieczornych serwisach informacyjnych z tego jak plącze się we własnych zeznaniach i prosi sąd o uchylanie kłopotliwych pytań z pewnością biłyby rekordy popularności. Niestety Polska (jako III RP) nie jest normalnym krajem. Tutaj media zrobią wszystko, łącznie z całkowitym embargiem na przekaz niewygodnych informacji, by chronić konkretne osoby. Tak się dzieje w przypadku Bronisława Komorowskiego i jego otoczenia w związku z procesem dot. afery marszałkowej.

 

Czytaj więcej na temat wczorajszej rozprawy: 

# Komorowski i agencja towarzyska dla Rosjan. Wstrząsające zeznania na procesie Sumlińskiego (Niezalezna.pl)
# Winiarski zeznawał w aferze marszałkowej. "Komorowski bał się mojej wiedzy o Pro Civili" (TelewizjaRepublika.pl)

Czytaj także: 

Przesłuchanie Bronisława Komorowskiego – RELACJA (Niezalezna.pl)

wpis z dnia 31/10/2015

                      

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu