Bawaria ma dosyć napływu islamskich imigrantów! "Oni paraliżują struktury państwa prawa!"
wpis z dnia 30/10/2015

Foto: youtube.com

Zdaniem premiera Bawarii Horsta Seehofera - uchodźcy i imigranci, którzy docierają do jego landu "paraliżują struktury państwa prawa". Z uwagi na powyższe postawił on Angeli Merkel ultimatum - jeśli polityka rządu federalnego w Berlinie wobec napływu imigrantów się nie zmieni, to Bawaria rozważy możliwość "podjęcia działań na własną rękę".
                 

r e k l a m y


            

Warto podkreślić, że granicząca z Austrią Bawaria jest głównym celem imigrantów wędrujących przez Bałkany. Problem w tym, że służby tego największego niemieckiego landu nie radzą sobie z rejestracją i rozlokowaniem nowo przybyłych. Tylko w ciągu dwóch pierwszych dni obecnego tygodnia do Bawarii przybyło ponad 17 tysięcy osób. Jeśli sytuacja się nie zmieni, to do końca tego roku granicę Niemiec przekroczy ok. 1,5 mln imigrantów i uchodźców. Większość z nich trafi do wspomnianej Bawarii.

Właśnie z tego powodu premier Bawarii coraz wyraźniej buntuje się przeciwko polityce Angeli Merkel, która twardo optuje za pozostawieniem otwartych granic w stosunku do islamskich imigrantów. Wszystko to może się zakończyć katastrofą polityczną. Okazuje się bowiem, że premier Bawarii Horst Seehofer jest również szefem partii CSU, która wraz z CDU (na której czele stoi Merkel) tworzy w Niemczech "wielką koalicję" rządową. W przypadku narastającego konfliktu w związku z napływem nowych imigrantów, może dojść do rozpadu koalicji, a w konsekwencji - przedterminowych wyborów.

 

Źródło informacji: Bawaria ma dość imigrantów. Ultimatum dla Angeli Merkel (PolskieRadio.pl)

 

wpis z dnia 30/10/2015  

                      

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu