Co za hipokryzja! Miesiąc temu władze Austrii nazwały Orbana nazistą. Dzisiaj powielają jego decyzję w/s budowy zasieków wzdłuż granicy własnego kraju
wpis z dnia 29/10/2015

Foto: twitter.com/@JoseEstayN

Hipokryzja eurokratów w sprawie islamskich imigrantów jest niezmierzona. Jeszcze miesiąc temu władze Austrii nazywały Victora Orbana "nazistą", tylko dlatego, że odważył się powstrzymać napływ nielegalnych imigrantów do własnego kraju poprzez zbudowanie wzdłuż granicy z Serbią płotu składającego się z zasieków i drutu kolczastego. Teraz, na ten sam krok decyduje się... tak, tak! - Austria! Czy kanclerz tego kraju również postanowił dołączyć do grona "nazistów"?
                 

r e k l a m y


            

Widać wyraźnie, że Europa nie potrafi sobie poradzić z falą nielegalnych imigrantów i uchodźców, która nieustannie napływa z Bliskiego Wschodu i Afryki. Przypomnijmy, że zdaniem unijnej agencji ds. zarządzania granicami Frontex od początku 2015 roku do Unii Europejskiej przybyło ponad 710 tys. imigrantów. Większość z nich to młodzi mężczyźni wyznający Islam. A to dopiero początek. Według Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji, z samej tylko Syrii do Europy zmierza już około 1,5 miliona ludzi. Od 0,5 do nawet 1,5 miliona osób ma przybyć także z państw Afryki Północnej i subsaharyjskiej. Wszyscy oni trafią na Stary Kontynent w ciągu kilku - najdalej - kilkunastu najbliższych miesięcy.

Państwa europejskie powinny się zatem przygotować na długi i wyczerpujący kryzys związany z napływem imigrantów i uchodźców. Brutalne, acz skuteczne rozwiązanie tego kryzysu zaproponował kilka tygodni temu premier Węgier Victor Orban. Najzwyczajniej w świecie zamknął on szczelnie granicę swojego państwa i rozłożył wzdłuż nich zasieki. Efekt był niemal natychmiastowy: liczba nielegalnych imigrantów przekraczających granicę serbsko-węgierską spadła praktycznie do zera. Za ten czyn władze Austrii nazwały Orbana "nazistą". Długo jednak w swoim postanowieniu uznawania premiera Węgier za "nazistę" nie wytrzymały i pod naporem fali imigrantów i uchodźców dostających się do Austrii od strony Słowenii, same podjęły decyzję o budowie ogrodzenia przeciw imigrantom z drutu kolczastego i zasieków. 

Jak widać - hipokryzja europejskich polityków jest niezmierzona...

 

wpis z dnia 29/10/2015  

                      

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu