Islamscy imigranci to niemal sami młodzi mężczyźni? Z pewnością szybko się zasymilują i będą ochoczo płacić podatki...
wpis z dnia 22/10/2015

foto: screen z Youtube.com

Oficjalne dane unijnej agencji ds. zarządzania granicami Frontex oraz ONZ mówią, że około 75 proc. przybywających w ostatnim czasie do Europy imigrantów to mężczyźni. Zdecydowana większość z nich wyznaje Islam. Tyle oficjalne dane. W rzeczywistości mężczyzn może być więcej i niekoniecznie są oni inżynierami czy lekarzami. A wnioskować można to choćby po obejrzeniu załączonego poniżej filmu z przemarszu imigrantów przez Słowenię.
                 

r e k l a m y


            

Jakość załączonego poniżej materiału nie powala, ale spokojnie pozwala dostrzec i rozpoznać męskie rysy twarzy. Wnioskować można, że mężczyzn były zdecydowanie więcej niż sugerowane przez ONZ i Frontex 75 proc. Nie specjalnie potrafiłem tam dostrzec kobiety i dzieci. Doświadczenie życiowe każe mi również powątpiewać, że w grupie tej dominującą część stanowią inżynierowie, lekarze i prawnicy.

W kontekście powyższego zasadne jest pytanie, czy setki tysięcy (a może niebawem miliony) islamskich imigrantów, w większości mężczyzn, będą w stanie szybko się zasymilować, poznać język i kulturę europejskiego kraju, do którego przyjadą? Czy będą w stanie płynnie dołączyć do lokalnych społeczności? Czy ubogacą je swoim potencjałem, zapałem do pracy i pozytywnym nastawieniem? Pytania te, niestety, pozostają otwarte...

 

 

I jeszcze jeden materiał:

 

 

Źródło filmu nr 1: https://youtu.be/hSPeuE9TqNg 
Źródło filmu nr 2: https://youtu.be/99b3kk_z4R8  

 

wpis z dnia 22/10/2015

                   

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu