Dewastujący umysł materiał o Ewie Kopacz. Brutalnie uświadamia, kto stoi na czele rządu
wpis z dnia 20/10/2015

foto: PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

Naszym państwem rządziła dramatycznie niewydolna intelektualnie osoba i jest to wyjątkowo przykra świadomość dla nas wszystkich. Przez ostatni rok rząd nie realizował żadnego strategicznego planu, bowiem osoba, która stała na jego czele była zbyt ograniczona, aby taki plan powziąć, ogarnąć, zrozumieć i wdrożyć w życie. Po obejrzeniu poniższego materiału filmowego tylko umocnicie się państwo w tym przekonaniu.
                 

r e k l a m y


            

Coraz większe poczucie zażenowania musiało towarzyszyć wszystkim zwolennikom partii władzy, którzy widzieli co wyprawia Ewa Kopacz. Łukasz Warzecha - publicysta i komentator polityczny - niedługo po zaprzysiężeniu Ewy Kopacz na premiera napisał, że państwem rządzi dramatycznie niewydolna intelektualnie osoba i że jest to wyjątkowo przykra świadomość dla nas wszystkich. Po tym co mogliśmy przez ostatni rok obserwować trudno nie zgodzić się z tak postawioną opinią. Jakby tego było mało, Donald Tusk miał - zdaniem Warzechy - wystawić Kopacz na stanowisko premiera i przewodniczącego partii celowo. Wiedział, że osoba o tak ograniczonych możliwościach umysłowych nie będzie w stanie nadać partii nowego rozpędu, a co najwyżej dowiezie ją do najbliższych wyborów. "Król Europy" nie chciał bowiem, aby ktoś przejął jego "projekt" jakim jest Platforma.

Poniżej prezentuję dewastujący umysł materiał filmowy o Ewie Kopacz. Brutalnie uświadamia, kto stoi na czele rządu, a jednocześnie potwierdza diagnozę Łukasza Warzechy:

 

 

Źródło: https://youtu.be/cgYMIpMkxnk 

Czytaj także: Żadnej kurtuazji dla Ewy Kopacz. Płytkość intelektualna pani premier jest niewiarygodna (wPolityce.pl)

 

wpis z dnia 20/10/2015

                   

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu