"Podwyższyli podatki, ukradli pieniądze z OFE, a teraz zabierają nawet krzesła i obrazy". Komorowski wyniósł z prezydenckiego pałacu ponad setkę przedmiotów i mebli
wpis z dnia 3/10/2015

foto: PlatformaRP(Flickr.com / CC by SA 2.0)

Powiedzcie mi, że to się nie dzieje, że to nie może być prawda! Zgodnie z medialnymi doniesieniami kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP - Bronisław Komorowski - po przegranej z 25 maja, wyniósł z prezydenckiego Pałacu ponad setkę mebli, obrazów i innych przedmiotów ozdobnych. Część z nich miała wylądować w założonym przez byłego prezydenta "Instytucie Komorowskiego".
                 

r e k l a m y


            

Ostatnie dni urzędowania Bronisława Komorowskiego były podobno bardzo nerwowe. Przed Pałac Prezydencki miała podjechać ciężarówka. Z ustaleń "Faktu" wynika, że załadowano na nią różne przedmioty stanowiące elementy wyposażenia Pałacu oraz meble. Część z nich miała trafić do utworzonego przez byłego prezydenta - "Instytutu Komorowskiego". Wcześniejsze ustalenia dziennikarzy portalu Niezalezna.pl potwierdziły, że z Pałacu znikął także obraz Romana Kochanowskiego pt. "Gęsiarka". Miał on zostać sprzedany na aukcji dzieł sztuki za kwotę 10 tys. zł. 

Całą sprawę celnie skomentował na swoim twitterze dziennikarz i publicysta Mariusz Staniszewski:

 

 

Trudno się ze Staniszewskim nie zgodzić. Bronisław Komorowski, tak jak cała Platforma, pod względem wizerunkowym kończy swój polityczny żywot w sposób najgorszy z możliwych.

 

Czytaj więcej: Komorowski wywiózł z Pałacu 101 rzeczy (Fakt.pl)
Czytaj więcej: "Gęsiarka". Obraz skradziony z Pałacu Prezydenckiego - już został sprzedany (Niezalezna.pl)
Zobacz także: Mariusz Staniszewski (Twitter.com)

 

wpis z dnia 3/10/2015

                   

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu