Cwane Niemcy szczelnie blokują granicę z Austrią. Gdy fala imigrantów dotrze do Polski zablokują granicę także z nami
wpis z dnia 14/09/2015

Formalnie otwarte na islamskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu Niemcy zrobiły wczoraj nagłą woltę o 180 stopni. Władze tego kraju poinformowały bowiem o zawieszeniu obowiązywania porozumienia z Schengen i zablokowaniu granicy. Póki co tylko z Austrią (przez którą biegł główny szlak tranzytu imigrantów). Pojawia się pytanie - co się stanie, gdy kilkuset tysięczna fala uchodźców dotrze od południa do Polski? Czy Angela Merkel zamknie granice także z naszym krajem, nakazując Ewie Kopacz zaopiekowanie, nakarmienie i rozlokowanie wszystkich migrującymi ludzi po polskiej stronie Odry i Nysy?
                 

r e k l a m y


         

Niemcy się wycwaniły. Alarmujące informacje jakie napływały w ostatnich dniach z Monachium (nikt nie ma pojęcia co zrobić z kilkudziesięciotysięczną falą imigrantów) wymusiły na władzach federalnych w Berlinie podjęcie drastycznego środku, jakim jest zawieszenie obowiązywania porozumienia z Schengen i zablokowanie granicy. Póki co, tylko z Austrią, przez którą biegł do tej pory główny szlak tranzytu islamskich imigrantów do Niemiec, Danii i Szwecji.

Zamknięcie granicy z Austrią może nieść dla Polski bardzo poważne konsekwencje. Fala uchodźców i imigrantów prawdopodobnie ruszy teraz na północ, by dostać się do Niemiec przez Czechy i Polskę. Podejrzewam, że chytra Angela Merkel zamknie szczelnie granicę z Polską dopiero wówczas, gdy imigrancka "fala kulminacyjna" będzie się przetaczała przez nasz kraj. 

Rozwiązaniem prewencyjnym, uwzględniającym rację stanu, byłoby w takich okolicznościach natychmiastowe zawieszenie przez Polskę obowiązywania porozumienia z Schengen na długości całej południowej granicy (z Czechami i Słowacją). Niestety, obawiam się, że podporządkowana kanclerz Niemic Ewa Kopacz nie zdecyduje się na tak odważną decyzje. Podejrzewam, że wraz z Terenią Piotrowską (szef MSW - jakby ktoś nie wiedział) będzie "bacznie obserwować sytuację", a gdy Angela nakaże, to zajmie się organizacją po polskiej stronie opieki, karmienia i lokowania w specjalnie zbudowanych obozach, ośrodkach (a jak trzeba to i po mieszkaniach komunalnych) wszystkich islamskich imigrantów, jacy będą akurat tranzytem w Polsce.
 

wpis z dnia 14/09/2015

                 

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu