Niemiecka "solidarność":   właśnie się dogadali z Rosją ws. budowy kolejnej rury omijającej Polskę, a nam każą przyjmować tysiące swoich imigrantów
wpis z dnia 9/09/2015

foto: Kremlin.ru / Youtube.com

Rację ma publicysta Rafał Ziemkiewicz, który stwierdził, że gdyby imigranci islamscy mogli przynieść jakąkolwiek korzyść, to Niemcy na pewno by się nimi nie dzieliły z innymi krajami. Z racji tej, że korzyści jednak nie ma, do Polski niebawem trafi ok. 12 tys. osób - głównie młodych muzułmańskich mężczyzn. W geście wzajemnej "solidarności" niemieckie koncerny energetyczne dogadały się z rosyjskimi w sprawie budowy kolejnej rury gazowej omijającej nasz kraj.
                 

r e k l a m y


           

Polska nie zbudowała dobrobytu na wyzysku sąsiednich państw, drenowaniu kolonii afrykańskich czy rabunku podbitych krajów podczas II wojny światowej, tak więc niech udzielający nam pouczeń w sprawie przyjęcia islamskich imigrantów zachodnioeuropejscy politycy spadają na przysłowiowe drzewo. Szczególnie przedstawiciele Niemiec, Holandii, Wlk. Brytanii, Austrii i Francji winni ważyć słowa. Warto bowiem podkreślić, że kilka dni temu, w ramach solidarności z Polską, koncerny energetyczne z ww. państw podpisały z Rosją porozumienie w sprawie budowy gazociągu Nord Stream II. Planowane rury znowu będą nas omijać, uderzając tym samym w podstawy bezpieczeństwa energetycznego naszego państwa.

Prawnie porozumienie w sprawie budowy Nord Stream II podpisali w ostatni piątek we Władywostoku przedstawiciele rosyjskiego Gazpromu, niemieckich E.On i BASF-Wintershall, brytyjsko-holenderskiego Royal Dutch Shell, austriackiego OMV i francuskiego Engie (dawny GdF Suez). Plan przewiduję budowę kolejnej, dwunitkowej magistrali gazowej o przepustowości 55 mld metrów sześciennych surowca rocznie z Rosji do Niemiec przez Morze Bałtyckie z ominięciem Polski. W praktyce będzie to oznaczać, że całość gazu z Rosji będzie docierać do Europy Zachodniej przez Niemcy (a nie, jak do tej pory przez Białoruś, Polskę i Niemecy), co zapewni niemieckim firmom przesyłowym stabilne wpływy pieniężne na dziesięciolecia, a Rosji umożliwi stosowanie szantażu energetycznego wobec Polski. Obecnie było to niemożliwe, bowiem wstrzymanie dostaw gazu do Polski (jako kraju tranzytowego) było równoznaczne ze wstrzymaniem dostaw do państw Europy Zachodniej. Po wybudowaniu Nord Stream II Rosja będzie mogła dostarczać całość gazu potrzebnego Europie z pominięciem Polski. 

Oto jak wygląda realna "solidarność" Niemiec. Kiedy oni przymuszają nas do przyjęcia niechcianych przez siebie islamskich imigrantów, sami knują w sprawie stanowiącej śmiertelne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego kraju.

wpis z dnia 9/09/2015

                         

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu