Imam Kopenhagi: Europejki, nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy, prowokują do gwałtów
wpis z dnia 7/09/2015

foto: pamelageller.com

Dania prawdopodobnie niebawem zostanie pierwszym islamskim państwem w Unii Europejskiej. Przedstawiciele Duńskiej Partii Muzułmanów (DAMP) twierdzą, że w ciągu kilku lat są w stanie zdobyć około 1/3 miejsc w duńskim parlamencie, a wówczas "Dania będzie mogła stać się pierwszym islamskim krajem w Europie, gdzie swobodnie będzie można głosić muzułmańskie idee i wartości, a islamski punkt widzenia będzie słyszalny, respektowany i lepiej rozumiany". Imam Kopenhagi - Shahid Mehdi - chyba trochę wyszedł przed szereg i już teraz stwierdził, że Europejki, które nie noszą chust i nie zasłaniają twarzy, prowokują do gwałtów.
                 

r e k l a m y


         

Shahid Mehdi, islamski przywódca religijny w Kopenhadze, stwierdził na antenie jednej z duńskich telewizji, że kobiety, które nie przestrzegają zasad hidżabu (tj. nie noszą chust zasłaniających twarz, włosy i szyję) prowokują do gwałtów. Nie wiem jak prezentują się oficjalne statystyki kryminalne w Danii, ale w sąsiedniej Szwecji - od momentu oficjalnego otwarcia się przez tamtejsze władze dla idei multikulti - nieprzestrzeganie zasad hidżabu przez rodowite Szwedki zaowocowało wzrostem liczby dokonanych gwałtów aż o 1472 proc.! W 1975 roku w całej Szwecji dokonano 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, mimo że całkowita liczba ludności tego kraju wzrosła w tym czasie jedynie o 18 proc. (z 8,2 do 9,7 mln osób).

Patrząc na to, co się dzieje w ostatnich dniach, nie można wykluczyć, że słowa Mehdi'ego o tym, że kobiety nie zasłaniające twarzy prowokują do gwałtów, bardzo szybko zostaną uwzględnione w duńskim prawodawstwie. Wszak realny jest scenariusz, że pod napływem setek tysięcy nowych islamskich imigrantów Duńska Partia Muzułmanów (DAMP) uzyska wynik wyborczy dający jej zamierzone 1/3, a może 1/2 miejsc w duńskim parlamencie. Dania stanie się pierwszym islamskim państwem w Unii Europejskiej, a jej demokratyczne wybrane władze nakażą wszystkim mieszkającym tam kobietom nosić chusty i zasłaniać twarz w miejscach publicznych. Tak dla ochrony, aby nie zostały zgwałcone...

 

Źródło: Unveiled Women and ‘Uncovered Meat’ (HumanEvents.com)
Źródło: Danish Muslim Party claims that Denmark will be the first Muslim nation in Europe (Pamelageller.com)
Czytaj także: Sztokholm światową stolicą... gwałtów! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z multi-kulti i masowym zalewem islamskich imigrantów (Niewygodne.info.pl)

 

wpis z dnia 7/09/2015

                 

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu