Posłowie PO wcale nie wybuczeli Dudy. Posłowie PO w rzeczywistości wybuczeli głodne dzieci, o których Duda wspomniał. I to jest przykre
wpis z dnia 7/08/2015

foto: youtube.com

Wczoraj mogliśmy obserwować szczyt chamstwa i bezczelności: Posłowie Platformy Obywatelskiej zaczęli buczeć, kiedy wygłaszający orędzie Andrzej Duda wspomniał o żyjących w biedzie i głodzie dzieciach. W mojej opinii oni wcale nie wybuczeli nowego prezydenta. Platformiane bydło wybuczało wczoraj właśnie te najmniejsze, głodne i bezbronne dzieci, które muszą żyć w biedzie, bo kolesie zrobili sobie z Polski swój prywatny folwark. I to jest naprawdę przykre...
                 

r e k l a m y


         

- "(...) Polacy tej naprawy potrzebują i to w wielu obszarach. To służba zdrowia, to codzienny poziom życia wielu rodzin, to dzieci, których wiele dzisiaj niedojada, zwłaszcza na obszarach wiejskich. To oni potrzebują pomocy" - powiedział w swoim orędziu nowy prezydent RP. Na te słowa część posłów rządzącej Platformy Obywatelskiej zaczęła buczeć. Przypomnijmy zatem buczącym politykom PO, że problem głodnych dzieci w Polsce jest jak najbardziej realny. 

Wedle oficjalnych i bardzo ostrożnych danych rządowego GUS (raport pt. "Warunki życia rodzin w Polce") - głodujących dzieci w naszym kraju jest ok. 450-470 tys. Ich rodziców zwyczajnie nie stać na to, by zapewnić im codziennie syty obiad. Faktów, drodzy posłowie z PO, nie da się wybuczeć. Prawie 36 proc. dzieci w Polsce rodzi się w biedzie, czyli w rodzinach, gdzie dochód netto na osobę nie przekracza 539 zł. Rozumiecie, drodzy posłowie PO?! - 539 zł na osobę! Czy to chcieliście zabuczeć? W skrajnej nędzy (poniżej tzw. minimum egzystencji) żyje blisko 10 proc. rodzin wychowujących troje dzieci i aż 26,6 proc. mających ich czworo lub więcej. 

Mogliście im pomóc - drodzy posłowie PO - ale od 8 lat odmawiacie podwyższenia kwoty wolnej od podatku. W ten sposób najbiedniejsi muszą w naszym kraju płacić podatek PIT od dochodów, które mają im zapewnić biologiczną egzystencję! Czy to też chcieliście zabuczyć i zagłuszyć??!

  

wpis z dnia 7/08/2015

              

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu