Kuriozalne wydatki Bronisława Komorowskiego: 65 tys. zł na filiżanki, 28,5 tys. zł na projekt graficzny z wiewiórką. A wszystko to za nasze pieniądze!
wpis z dnia 6/08/2015

foto: youtube.com

Okazuje się, że kancelaria opuszczającego dzisiaj urząd Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego dokonywała w ciągu ostatniego półrocza totalnie absurdalnych wydatków za dziesiątki tysięcy złotych! Przykład? - 65,4 tys. zł na "wykonanie pojedynczych filiżanek i kompletów z białej i różowej porcelany" czy 28,5 tys. zł na "wykonanie projektów graficznych serii upominków prezydenckich z motywem wiewiórki". Nie ma się co dziwić, że obejmujący urząd Andrzej Duda będzie miał bardzo małe fundusze na prowadzenie jakiejkolwiek działalności.
                 

r e k l a m y


         

Wczoraj media obiegła informacja, zgodnie z którą Bronisław Komorowski wydrenował budżet Kancelarii Prezydenta na ten rok. Po co miałby to robić? Ano po to, by sparaliżować potencjalne działania swojego następcy. Potwierdzeniem tych doniesień mogą być ujawnione przez Petrosa Tovmasyana informacje na temat poszczególnych wydatków dokonywanych przez ekipę Komorowskiego w ciągu pierwszego półrocza 2015 r. Okazało się, że odchodzący prezydent wydał 65,4 tys. zł na filiżanki z porcelany, 28,5 tys. zł na "wykonanie projektów graficznych serii upominków prezydenckich z motywem wiewiórki" czy aż 54,0 tys. zł na usługę hostingu strony BBN (taka usługa z pełnym zabezpieczeniem kosztuje 2-krotnie mniej). Poniżej screeny udostępnione przez Tovmasyana na Twitterze:

 

 

 

Źródło: https://twitter.com/PetrosTovmasyan 
Czytaj także: Komorowski, po przegranych wyborach, umyślnie wydrenował finanse kancelarii prezydenta, aby sparaliżować prace ekipy Dudy (Niewygodne.info.pl)

 

wpis z dnia 6/08/2015

              

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu