Raport ONZ: Populacja Polski będzie dramatycznie szybko spadać. Z obecnych 36,0 mln do zaledwie 12,8 mln ludzi!
wpis z dnia 31/07/2015

foto: niewygodne.info.pl

Przegrywamy cichą wojnę o trwałą depopulację i wyniszczenie narodu. W Polsce znowu więcej ludzi umiera niż się rodzi, a według ONZ będzie nas niespełna 13 mln. Wszystkiemu winne są niewolniczo niskie płace, wysokie obciążenia podatkowe, permanentna niepewność jutra, wielka emigracja oraz bierna postawa rządu w kwestii polityki prorodzinnej.

                      

r e k l a m y


           

Platforma ogłosiła rok 2013 - "rokiem rodziny". Okazało się jednak, że odnotowano wówczas w naszym kraju rekordową przewagę zgonów nad urodzeniami od czasu zakończenia II wojny światowej. W 2014 roku nastąpiło delikatne odbicie. Niestety tylko chwilowe, wszystko bowiem wskazuje na to, że obecnym roku nastąpi powtórka z 2013 i znowu więcej ludzi umrze niż się urodzi. Przegrywamy cichą wojnę, której celem jest trwała depopulacja polskiego narodu, a rządzący mają to głęboko gdzieś. Żyjąc w równoległej rzeczywistości twierdzą, że Polska przeżywa właśnie swój "złoty okres".

Zgodnie z raportem ONZ na temat zmian demograficznych na świecie, w wariancie pesymistycznym Polskę czeka totalna katastrofa. Nie dalej jak za 30 lat liczba ludności naszego kraju zbliży się do około 30 mln, a w 2100 roku na terytorium Polski pozostanie zaledwie 12,8 mln Polaków. Proces wymierania i depopulacji już się rozpoczął. W tym roku prawdopodobnie znowu zaliczymy ujemny przyrost naturalny. Cały czas rośnie również liczba emigrantów i osób, które zamierzają na stałe opuścić nasz kraj. Oficjalne dane GUS również nie pozostawiają złudzeń: W ciągu ostatniego roku liczba osób w wieku przedprodukcyjnym (0-17 lat) zmniejszyła się o 52,3 tys. Znacząco zwiększyła się za to liczba emerytów - aż o 227,3 tys.

 

Czytaj więcej: ONZ: Indie wyprzedzą Chiny, a Polaków ubędzie (Bankier.pl)
Czytaj także: Dramatyczne dane GUS: W ciągu ostatniego roku w Polsce ubyło 57 tys. młodych ludzi. Przybyło za to 227 tys. emerytów (Niewygodne.info.pl)

wpis z dnia 31/07/2015

                            

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu