Im głupsze i bardziej skryminalizowane społeczeństwo, tym chętniej popiera w wyborach PO i Komorowskiego? Zobacz kontrowersyjną mapę!
wpis z dnia 29/04/2015

Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL, CartoDB attribution / via: Twitter.com

Okazuje się, że im więcej na danym terenie kryminalistów lub osób o niższej inteligencji, tym większe poparcie zyskuje tam w wyborach ekipa Platformy oraz Bronisław Komorowski. Przypadek?
  
Głupim i prymitywnym społeczeństwem zawsze łatwiej manipulować. Łatwiej wciskać im propagandową papkę serwowaną przez mainstream o wielkich sukcesach partii rządzącej i mądrości pana prezydenta. Oficjalne statystyki na temat przestępczości i zdawalności matur zdają się potwierdzać tę regułę. Co do zasady w regionach, gdzie przestępczość jest większa, a odsetek maturzystów, którzy zdali egzamin dojrzałości niższy - Platforma i Bronisław Komorowski mogą liczyć na większe poparcie w wyborach.

 

Powyżej prezentuję mapę przedstawiającą ilość przestępstw kryminalnych przypadających na 1 tys. mieszkańców w poszczególnych powiatach w całym kraju. Gdy nałożymy ją na mapę preferencji wyborczych, to możemy dojść do wniosków, o których przed chwilą napisałem. W kontekście powyższego warto również odnotować, że w wyborach prezydenckich z 2010 roku przeprowadzanych na terenie aresztów i zakładów karnych Komorowski otrzymał poparcie sięgające 91,9 procent! Czy w tym roku obecny prezydent będzie mógł liczyć na podobną legitymację ze strony więźniów?

 

Czytaj również: Szok! Niemal 1/3 maturzystów nie zdała egzaminu dojrzałości!

 

wpis z dnia 29/04/2015