16 Bronkobusów z polity- kami skompromitowanej Platformy rusza w Polskę. Będą siały postrach?
wpis z dnia 8/03/2015

Na zdjęciu mem z "Bronkobusem". Przez chwilę myślałem, że to autentyk

Szef sztabu wyborczego Komorowskiego oświadczył, że Bronkobusy odwiedzą wszystkie województwa w Polsce. Sam "Bul" nie będzie jednak nimi podróżował. Zamiast niego w autobusach będą podróżowali oficjele skompromitowanej Platformy Obywatelskiej, których głównym celem będzie rozdać miejscowej ludności jak najwięcej posterów z twarzą Bronka. Genialne!

Robert Tyszkiewicz, szef sztabu Komorowskiego, tłumacząc pomysł 16 "bronkobusów" bredził coś o "fenomenie Bronisława Komorowskiego", który "jest autentyczny w zdolności pozyskiwania sympatii różnych środowisk" i odznacza się "nieplastikowym językiem komunikacji". Koń by się uśmiał! Nie wiem o jakim "fenomenie" mowa? Chyba o fenomenie ilości kompromitacji. Jeśli zaś chodzi o zdolności pozyskiwania sympatii różnych środowisk, to obawiam się, że szef sztabu "Bula" miał na myśli sympatię środowiska byłych WSI i establishmentu PRL. 

 

Jakby tego było mało "Bronkobusami" będą jeździć różni platformerscy oficjele z plakatami i ulotkami w ręku. Pomysł genialny! Sztab Dudy chyba pije z radości. Nic bowiem tak nie przekona potencjalnych wyborców jak skompromitowany polityk rządowy, który odpowiada za podwyżki podatków, burdel w służbie zdrowia czy rozrost biurokracji. Brawo! Oby tak dalej! Ciekawe czy rejestracje autobusów będą się zaczynały od liter WSI...?

wpis z dnia 8/03/2015
 

               

r  e  k  l  a  m  a