Rząd Kopacz to esencja obciachu, nieudolności i niekompetencji. Śmieszność tej ekipy kompromituje każdego kto ją popiera
wpis z dnia 9/01/2015

foto: Ewa Kopacz podczas wizerunkowej kompromitacji w Berlinie (Youtube.com)

"Pociąg jedzie, istnieje droga, z kranu leci woda" - oto uprawniana przez ekipę Kopacz narracja sukcesu dla niepełnosprytnych wyborców. Prawdziwe problemy kraju są przesłaniane robieniem przez Ewę Kopacz brzuszków na wykładzinie. W tym kontekście warto przypomnieć bolesną prawdę, że zrujnowany, zadłużony kraj, pełen starych i sfrustrowanych ludzi, z młodzieżą mieszkająca za granicami i nie przejmującą jego losami, można już bardzo łatwo podbić i całkowicie zwasalizować. Czy Ewa Kopacz oraz jej ekipa są środkiem do tego celu?

 

Dotychczasowa wiodąca zasada polityki uprawianej przez Platformy Obywatelskiej epoki Tuska, czyli wyzbycie się wszelkich ambicji i posiadanie tzw. "ciepłej wody w kranie", została zastąpiona istną tragifarsą odstawianą na koszt podatnika przez Ewę Kopacz i jej psiapsiółki. Kompromitacja goni kompromitację. Ilość błędnych decyzji, za które przyjdzie zapłacić nam wszystkim rośnie w tempie geometrycznym. Obecnie rządzą nami totalni amatorzy, którzy często nie mają bladego pojęcia na temat tego co mówią, robią i jakie decyzje podejmują. Nie mają żadnej, podkreślam - ŻADNEJ - strategicznej wizji rozwoju Polski. W takim układzie kapitał naszego kraju nadal będzie rozkradany przez "zagranicznych inwestorów", zadłużenie nadal będzie wzrastać, a ludzie młodzi nadal emigrować poza granice. 

Obecna premier powtarza frazesy o "modernizacji i szybkim rozwoju". Co ciekawe przez 7 lat jej ekipa nie była w stanie zbudować kluczowej dla bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju inwestycji jaką jest gazoport w Świnoujściu. - "Polacy mogą czuć się bezpieczni" - Tak. Jasne. Nasza armia drastycznie się skurczyła i obecnie w całości zmieści się na murawie stadionu piłkarskiego, zaś na jednego żołnierza frontowego przypada trzech oficerów. - "To co się nie zmieni to moja nieugiętość dla tych co własne interesy przedkładają ponad interes Polaków" - Problem w tym, że kumple i koleżanki pani premier przez blisko dwie kadencje kręcili lody równo. Wystarczy policzyć ilość afer gospodarczych oraz ich finansowe skutki. To było działanie w interesie Polaków??! Ewa... idź porobić brzuszki na macie... To wszystko sprawia, że automatycznie kompromitują się wszyscy ci, którzy wciąż wyrażają poparcie wobec obecnej władzy. 

Państwo, jak mawiał Bartłomiej Sienkiewicz, już nie istnieje tylko "teoretycznie". Od czasu przejęcia sterów rządów przez Ewę Kopacz i jej psiapsiółki ono przestało istnieć w ogóle. 

wpis z dnia 9/01/2015