Skandal! Całkowite embargo informacyjne w sprawie przesłuchania Komorowskiego w sądzie! Zero relacji w mediach prorządowych!
wpis z dnia 19/12/2014

Na zdjęciu: zeznający jako świadek Bronisław Komorowski (foto: TV Republika)

W jakimkolwiek normalnym kraju przesłuchanie urzędującego prezydenta przez sąd w sprawie tajnych służb wojskowych umoczonych w nielegalne afery byłoby transmitowane na żywo przez wszystkie stacje informacyjne i radiowe. Niestety III RP nie jest normalnym krajem. Tutaj tvn-y potrafią prowadzić całodzienne relacje z przejazdu Pendolino lub procesu "matki Madzi", ale sprawę kompromitujących zeznań obrońcy WSI zasiadającego obecnie na fotelu prezydenta RP całkowicie wyciszają, bo mogła by zaszkodzić jego wizerunkowi przed zbliżającymi się wyborami. PATOLOGIA!!!

 

To jest wręcz niewiarygodne jak główne media nadające w Polsce chronią obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Przypomnijmy, że wczoraj zeznawał on jako świadek w głośnym procesie dot. m.in. ujawnienia tajnego aneksu w sprawie likwidacji WSI. Zeznający pod przysięgą w sądzie prezydent byłby sensacją dnia w każdym normalnym państwie. Wszystkie telewizje transmitowałyby na żywo jego zeznania. Wszyscy dziennikarze komentowaliby jego słowa oraz zachowanie. Niestety Polska (jako III RP) nie jest normalnym krajem. Tutaj media zrobią wszystko, łącznie z całkowitym embargiem na przekaz niewygodnych informacji, by chronić konkretne osoby. W tym przypadku taką osobą jest Bronisław Komorowski. Relacja z tego jak plącze się w zeznaniach i prosi sąd o uchylanie kłopotliwych pytań z pewnością mogłaby wpłynąć na jego wizerunek, a przez to na preferencje wyborców. Niestety 90 proc. społeczeństwa nie dowie się o tym, bowiem prorządowe media niemal całkowicie zablokowały przekaz informacji w tej sprawie. Ta niewątpliwa patologia "IV władzy" powoduje, że w Polsce mamy do czynienia z systemem gwarantującym obecnej władzy trwanie na kluczowych stanowiskach praktycznie w nieskończoność. Dziękuję za taką demokrację!

 

Czytaj także: Przesłuchanie Bronisława Komorowskiego – RELACJA (Niezalezna.pl)
wpis z dnia 19/12/2014